Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem hülyeség több gyakorlatot...

Nem hülyeség több gyakorlatot végezni felsőtestre?

Figyelt kérdés
Haverommal ma pl másfél órát edzettünk. Úgy gondoltuk úgy osztjuk be hogy hetfo felsotest kedd also csutortok felso pentek also. De ma is fekvenyomtunk, huzodzkodtunk, csigáztunk, bicepszeztunk sulyzoval, rudat lehuztunk hátra edzettünk. Mindegyiknél kb bemelegites volt utána 3x10es gyakorlatok. Szerintem ez hülyeség amit csinálunk, pl fekvenyomás is több izmot használ. Kiégek. Fekvenyomásból pl 1hete 25kilót nyomtam ki most meg 10kilot csinaltam kb. Lassan is csináltam. 4 hónapja edzek amúgy. 84kilo 17eves 175cm

2022. ápr. 11. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen edzés esetén felsőtestre 1 gyakorlat izmonként. Húzódzkodás után már butaság csigán nyak mögé (vagy mellhez) húzni. A "csigáztunk" szó nem tudom mit akar jelenteni. Azt se értem, hogy lehet 10 kilóval fekvenyomni, mert csak a rúd 20 kg körül van. Kicsit katyvasz, amit írsz.
2022. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég egy gyakorlat 1 izomra. Ha tömegeltek, akkor sok az ismétlés. Menjen a nagy súly, 5-6 ismétléssel, rendes pihenőkkel
2022. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2022. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, hogy mennyit fejlődtél vállban, bicepszben... működik-e? Én szétbontom a felső részt is kétféle csoportra (hát-váll | kar) külön napra, vagy egyszerre megdolgoztatok mindent, de akkor kihagyok utána 3-4-5 napot. Nem vagyok én sem szakértő, de így csinálom. Vagy azokat a részeket hanyagolom, ami adottságilag is vastagabb, és arra gyúrok, amiben el vagyok maradva.
2022. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!