Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lehet? Nyugalmi helyzetb...

Mitől lehet? Nyugalmi helyzetben elkezd bizseregni/zsibbadni a jobb lábfejem és a talpam. Meg hát be is van feszülve elég rendesen.. Az elmúlt pár napban szinte csak lábra edzettem. Köze lehet hozzá? Ha van is, akkor nem értem miért csak a jobb.. 23L

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 07:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"#9 naa köszönöm szépen a tanácsot :) ki fogom próbálni"

Ha súlyosbodik/nem múlik, akkor irány a doki. Amúgy nekem is a jobb lábam "húz". Idegbecsípődésem volt, kicsit kezdett múlni, nem bírtam ki, hogy ne lábtolózzak vasárnap. Sikeresen enyhén begyullad az ülőidegem és így a jobb lábam feszül éjjelente és ülésnél is. Mondjuk sima algopyrinre szépen reagál.

Amúgy a hátfeszülés is a boltosulás tünete. Kicsit meghúztad te is az ideget, ahol a kiboltosulásod van. Algopyrinis jó rá, de mehet cataflam is, esetleg izomlazító (mydeton). Mindenképpen szedj rá valamt, magától nagyon lassan gyógyul, sőt, inkább súlyosbodnak a tünetek.


JA és az enyhefokú boltosulás Mckezie-gyakorlattal akár helyre is hozható, de azt csináld életed végéig

2022. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 most kenegetem magam a nicoflex kenőccsel remélem beválik de lehet szedek akkor mellé cataflamot mert csak az használ nekem😅 sajnos az algopyrin nalam semmit sem er.. ennek a tornanak pedig utana nezek :)
2022. ápr. 27. 13:37
 13/13 anonim ***** válasza:

@12, jah, én is a cataflamban bíztam, de nemrég néztem utána, hogy az algopyrin még jobb is. így most Flector tapasz a derekamon és Algopyrint szedek. Szépen múlik is

Mckenzie tornát a youtube-on megtalálod. Tök egyszerű.


https://www.youtube.com/results?search_query=mckenzie+torna+

2022. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!