Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudok otthon felszerelés...

Tudok otthon felszerelés nélkül izmot felszedni edzéssel?

Figyelt kérdés
Felszerelés alatt úgy értem, hogy húzodzkodó rudam sincs. És mennyi idő alatt lesz látható változás?

2022. ápr. 30. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Azért egy minimális lóvét érdemes lenne belerakni.

Elmész pár napot segédmunkásként, aztán megvan az ára a húzónak, egykezes súlynak stb.

2022. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ötszázezerszer volt megkérdezve. Ha van egy húzódzkodód akkor pár hónapig el lehet lenni de ha komolyan akarod venni akkor kell felszerelés. Legalább egy kondiparkba menj ki.
2022. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal pont nem leszel előrréb, ha veszel magadnak pár kézisúlyzót. Néhány hónap múlva úgyis kevés lesz.

Ha otthoni edzés, akkor street workout, trükk-orientáltan, gyakorlat-orientáltan, progressziókkal dolgozva, statikus elemeket előnyben részesítve. Persze az otthoni fekvőzgetéseket/felülésezgetéseket is nevezheted calisthenicsnek, csak azokkal se erő, se izomzat szempontjából nem mész majd sokra. Viszont mindenképpen kell valami, legalább egy rúd vagy egy állvány, ahol tudsz húzodzkodni-tolódzkodni, meg az egyebeket. 40 ezerből tök jó állványokat lehet már kapni. De lehetsz kreatív is, én anno nagyapám padlásán a gerendán húzódzkodtam és két fűrészbakon tolódzkodtam.

Egyébként én is azt javaslom, hogy járj street workout parkba. Az egy ingyenes paradicsom. Viszont ha neked csak az izomépítés a cél, és alapvetően nem vonz a szertorna világa, akkor jobban jársz, ha veszel egy kondibérletet.

2022. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is lehet edzeni..egy rúd,súlytárcsa fekpaddal.Én csináltam,és magam edzek 3 éve.
2022. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját testsúlyos gyakorlatokból is lehet jó edzéstervet összeválogatni. Innen meg google és youtube a barátos
2022. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!