Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen gyenge fos a...

Miért ilyen gyenge fos a karom? Miért nem érzem évek óta?

Figyelt kérdés

91kg vagyok, és inkább az erőemelés a főbb profilom, 640-es összetettel. Mindenem szépen fejlődik erőben is és izomban is, kivéve a karom. Zsírosan is csak 38cm, szárazon meg 37. Kezd elég hülyén kinézni.


Egy nagyon fontos probléma amiről én is tudok hogy közrejátszik ebben az az izomérzet. Egyáltalán nem érzem a karomon lévő izmokat, se a bicepszet, se a tricepszet. Ha kis súllyal, ha nagy súllyal csinálom. Csak kinyújtom és behajlítom a karom. Évek óta szenvedek ettől, és semmilyen megoldást nem találtam rá eddig.



2022. máj. 3. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzővel beszéltél már?
2022. máj. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pár éve mikor még volt edzőm akkor nem érdekelt annyira ez, így nem beszéltem róla. Vele sajnos egy nézeteltérés miatt megszakadt a kapcsolat, és jó ideje nem tudom elérni.

Személyi edzőnél is voltam, de nem igazán elégedtem meg a munkájukkal, úgy érzem, hogy nem veszik komolyan a problémámat, és nem is vált be amit javasoltak. De ha valaki tud egy tapasztaltan jó személyi edzőt akkor szívesen fogadom a javaslatot.

2022. máj. 4. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit hihetetlen, mert nekem 36-os karom volt, mikor elkezdtem edzeni, akkor voltam olyan 70 kiló körül.

Melyik városban laksz? Az edző miatt kérdezem.

2022. máj. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 75 kg-val 41 úgy h nincs rajta sok zsír, sőt. Lehet h egyszerűen helytelenül csinálod a gyakorlatokat. Lendületből, csípőből rángatod a súlyokat és alig kap terhelést a kar, ez nem ritka, főleg akkor fordul elő ha vki egobol eddz és túl nagy súlyt választ. Vmi a kivitelezéssel nem fog stimmelni mert olyan nincs h mindkét karodon ne fejlődjön se a bicepsz se a tricepsz, kellene egy normális edző.
2022. máj. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés rá a munka. Csinálj rengeteg volument aztán ha másnap is érzed egyre kevesebbet amíg ki nem tapasztalod mennyi is kell pontosan. Van akinek nem nő összetett gyakorlatokkal
2022. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Furcsa kar.
2022. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!