Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lakatos Brendon féle izomzatot...

Lakatos Brendon féle izomzatot mennyire lenne nehéz elérni?Hány év edzés kellene hozzá?

Figyelt kérdés

[link]

Tiktokon futottam bele ebbe a netes celebbe.Látom hogy keményen edz.Egy átlagos férfinek mennyi idő volna egy ilyen fizikum, nem a 0-ról, otthon fél év fekvőtámasz,bicepsz edzés ment futással, zsákolással(box).

20F


2022. máj. 5. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

5 év faipari segédmunka, heti minimum 50 órában

mellé kreatin mehet ha bevállalós vagy, akkor 4 év alatt is összejöhet

én a futást nem ajánlom, izmos lesz tőle a lábad, az miért jó?

2022. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Futást azért csináltam mert az egyik boxoló ismerősöm mondta hogy lesz tőle az állóképességem és gyorsan dinamikusan tudok majd tempót ütni.
2022. máj. 5. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ezen semmi izom nincs
2022. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eres a karja,azt közel 50 cm.

Örülnék egy ilyen formának csak nem tudom milyen edzés kell hozzá,mert most is keményen edzek

2022. máj. 5. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem szerkesztett kép...
2022. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert komoly a csávó 😄 Kis edzegetessel, semennyire se tudatos evéssel, olyan formában volt, mint mások soha, kemény tudatos munkával se. 😄
2022. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A sötét bőrűeknek jó a genetikájuk nagyon.
2022. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez gyakorlatilag semmi. Nincs 50es karja, még 40 sem. Nem vagyok sem túl izmos, sem száraz, de a karom nagyobb. Szerintem ha elkezded hamar túl is léped.
2022. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!