Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendeltem Nitrox Therapy...

Rendeltem Nitrox Therapy edzés előtti stimulánst. Két kanállal ( nem púpozottan ) rakok a shakerbe,ezt felrázom 250 ml vízben. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Nem érzek semmi rendellenességet,egyszerűen csak annyit,hogy megbolondulok edzés közben,nem bírom abbahagyni,még másnap is be vagyok durranva. Edzés közben jobban izzadok,mint mikor strandon a vízben vagyok.


A kérdés igazából az,hogy bármennyire is jól érzem magam tőle edzés közben,előbb utóbb ki fog hatni a szívemre?


2022. máj. 12. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj a biotech márka szinte mindegyik edzés előtti italporával hogy nagyon sok koffeint tartalmaz,ami már nem is egészséges.

Ha ilyen edzés előtti port szeretnél keress olyat amiben fele vagy harmadannyi a koffein.

2022. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kedvedért, egy adagban van 200 mg koffein (egy adag 17g, szóval nem tudom mennyi neked a két kanál). Ha mondjuk 2 adaggal számolunk, az még mindig "csak" 400. A szintén bioteches black blood caf+-ban 450 mg van/adag. Az azért megcsavar ;) Én amúgy napi 2 superherot iszok (1 reggel korán, 1 edzés előtt d.u.), abban 300 mg koffein van adagonként. Ki hogy bírja, ez olyan..
2022. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel hogy oxidokat tartalmaz, ezért bukta.
2022. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz tole bajod, csak ne hasznald surun. Egyreszt megszokja a szervezeted es egy ido utan semmi utős erzes nem lesz. Masreszt sok az a koffein. Szoval nem kell minden edzesen, csak ha epp faradt vagy, vagy mondjuk durva edzesed lesz.
2022. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!!!!
2022. máj. 12. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt nálunk a kis községünkben nemrég halt meg éjszakai szívrohamban egy kis 24éves kölök, aki folyamatosan pörgetőket ivott.
2022. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!