Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig fogyókúrázzak és mikor...

Meddig fogyókúrázzak és mikor kezdjek izmot építeni?

Figyelt kérdés
180cm/71kg 17F, nagyjából egy hónapja kezdtem el diétázni és edzőterembe járni, akkor még 80kg voltam, elég sokat fogytam, de én még mindig úgy érzem hogy van mit viszont sokan megemlítik hogy már vékony vagyok, széles a csipőm alapból sajnos, de azon is és a hasamon is van még felesleg, mit tegyek? folytassam a diétát amíg az lemegy vagy kezdjek el izmot építeni, zavar a széles csípőm mert a sulyomhoz megvan a magasságon de a csipőm miatt mégis ,,kövérebbnek" tűnök, esetleg tipp hogy az edzőterembe mire eddzek hogy ez ne legyen annyira feltűnő?

2022. máj. 13. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd az edzőt.

Amúgy szerintem kezdj el izmot építeni, és keresd meg a fogyókúra kategóriát.

2022. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Ha szedsz fel izmot változni fog a testösszetételed is.

Inkább tömegelj, kevesebb kalória plusszal.

De ne pár héttől várj csodát.

Személyre szabott étrend (magasabb fehérje,jobb minőségű szénhidrát kéne),és itt nem csak a rizs+csirke kombóra gondolok... Legyen változatos.

2022. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!