Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13/L vagyok,59-52kg között...

13/L vagyok,59-52kg között mozgok.161/162 cm magasságú. Szerintetek ez megfelelő a koromhoz képest? Vagy kezdjek el fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint csinosak az olyan lànyok akiknek kicsi a derekuk de nagy a fenekük. (mint èn) ti hogy vagytok ezzel?

2016. júl. 3. 12:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ne fogyózz ideális a súlyod, ebben a korban meg úgyis még sokat változol, még nyúlhatsz énis így voltam:)
2016. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Magadtól kell tudnod ezt. Ha kicsit ducibbnak látod magad, akkor egyél egészségesebben, figyelj arra,hogy chipseket,csokikat,cukros üdítőket hanyagold.

Legyél erős, és fogyj le, vagy legyél erősebb és fogadd el magad :D

14L

2016. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit elírtam a súlyom,49-52 között mozgok.de így is sokan dagadtnak neveztek.attól fèlek 8.-os koromra mèg súlyosabb leszek.De akkor mèg a ballagôra sem megyek el.
2016. júl. 3. 13:22
 4/11 anonim válasza:
előző vagyok. Ha 50 kg vagy és 160 cm az teljesen jó. ha a hasadon van egy kis felesleg edz hasizomra. Ha félsz hogy elhízol kezd el sportolni és egészségesen enni. Akkor nem lesz baj.
2016. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Beszélhetünk viberen/e-mailben/ instagramon ?
2016. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a hülye, aki kövérnek mond. Sokan bármit megtennének,h ilyen súlyuk legyen. Ennél kevesebb súllyal már csak csontváz anorexiás lennél!! Semmi szükséged fogyózásra. Elkezdhetsz mozogni, de a fogyást felejtsd el! Egyél egészségesen,ha megteheted,ez nem egyenlő a fogyókúrával.
2016. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mozogj egy kicsit. Itt a jó idő,menj el sétálni minden nap 20 percet. És hidd el jobban fog esni minden :) Nem fogyókúrázni kell hanem mozogni.
2016. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem teljesen megfelelő a súlyod. Én hasonló magassággal csak remélem, hogy egyszer sikerül 55 alá fogyni.

A sportolás nem árhat, de fogyókúrába én semmiképp sem kezdenék bele.

2016. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket😊egyèbkènt egy kicsit elírtam a súlyom 49-52 kg között mozgok.Èn sem èrzem úgy hogy fogyóznom kène,inkabb màsok M iatt akartam.De mostmàr minden rendben.
2016. júl. 12. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal! Olyan szólhat meg téged, aki vagy anorexiás vagy nagyon túl súlyos. Egyik sem egészséges
2016. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!