Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről az edzés...

Mit gondoltok erről az edzés felosztásról?

Figyelt kérdés

Gyakorlatok:


1.Palloff nyomás

2.Oldalemelés

3.Tolódzkodás

4.Karhajlítás gépen

5.Hátsó váll gépen

6. Bicepsz beforgatással

7.Tárogatás kézi súlyzóval

8.Merevlábas felhúzás

9.Comb hajlító

10.Combfeszítő



2022. máj. 26. 13:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem jön be, sose edzenèk ìgy
2022. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért nyilván? Egy személyi edző neve és elérhetőségei teljesen nyilvánosak, teljesen transzparensek, hiszen abból él, hogy nyilvános a neve és az elérhetősége. Nekem például volt edzőm Kathi Béla és Vörös Zoli is. Tessék, megneveztem őket. Most történt valami?

Mindig szkeptikus vagyok ezekkel a két forintot nem érő edzéstervekkel, amik még a shopbuilder szintjét sem érik el, de állítólag "magyar bajnok személyi edzők" állították össze. Persze még mindig ott van az az opció, hogy nem vagy hülye, csak egy beteg troll, aki ennyire vitte. Ez itt előfordul.

2022. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát igen betegnek biztos beteg éppen anorexiából gyógyulnék
2022. máj. 26. 15:08
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor igazi szakértelemmel rendelkező edzővel dolgozz, ne kóklerral.
2022. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Írj olyat aki budapesti és nem az :)
2022. máj. 26. 15:22
 16/21 anonim ***** válasza:
A Powerbuilder brigádból akárki.
2022. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#7:

"Ez egy magyar bajnok személyi edző terve."


Igazad lehet. Csak mondjuk egy sakk bajnok edzője írta, akinek fingja sincs a testépítésről.

2022. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Amúgy ha ezt egy magyar bajnok személyi edző írta neked, akkor miért kell a gyakorikerdesek.hu-n random, névtelen kommentelőket kérdezgetni arról, hogy milyen. Ha nekem lenne egy ilyen profi edzőm, akkor biztosan nem egy divatból kiment oldal anonim felhasználóihoz fordulnék, hanem maximum megkérdeznék arról a tervről egy másik személyi edzőt. Az már rég rossz, ha annyi bizalmad van az edződben, ha a gyakorikerdesek.hu-n csekkolod a szakértelmét.

Ennek tudatában, továbbá az edzésterved és a válaszaid láttán én még mindig trollkodásra gyanakszom.

2022. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tul sok egy napra.. es a sorrend se jo meg ha ezt mind 1napon edzenem is. A suly rovasara megy es csak tesi lesz belole
2022. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sok egy napra. Amúgy meg se hasat, se vádlit nem látok benne. Nagyon nem az igazi.
2022. máj. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!