Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Lehetséges, hogy azért vagyok incel mert naturálba tolom?

Figyelt kérdés

Alapvetően ha nem nagyon eszek és sportolni sem sportolok akkor olyan 64-65 kg vagyok (180cm). Ha pedig eszek rendesen de nem gyúrok akkor olyan 66-68kg. Viszont ha lejárok gyúrni és még aerob mozgást is csinálok (hogy az izom-zsír arány mégjobb legyen) akkor valahogy 75-76 kilónál nem sikerül tovább jutni. Noha egyre több súlyt tudok felemelni, de egy idő után valahogy megállok 76 kg-nál. 68-ról 76-ig tudok eljutni kb. Bár amikor már 75 vagyok akkor már általában olyan edzéseket és súlyokat használok amit általában a tőlem 10-20kg nehezebb emberek használnak.


Viszont nem használok semmit. Azaz semmi szteroid-félét. Fullra naturálba tolom. Csak odafigyelek, hogy meglegyen a napi 2g/kg protein (lehetőleg jóféle aminosavakból) és ennyi.


Azonban ettől függetlenül incel is vagyok.


Lehet, hogy a kettő összefügg?

Talán el kellene kezdeni cuccozni és akkor megoldódna a problémám?



2022. jún. 17. 22:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne vicceljünk már, nézz már körbe a világban, szerinted csak a szénné gyúrt férfiaknak van nőjük? Nem attól leszel incel, mert nem vagy elég izmos, hanem a hozzáállástól.
2022. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés a két dolog között.
2022. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy a tízes írja, még többet kell enni. Ennyire egyszerű.
2022. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
El tudod képzelni hogy pl 2 naponta beversz valamit magadba egy akkora tűvel, amitől sokan elájulnak, mondjuk semmiféle eü képzettség nélkül, amiről azt sem tudod hogy micsoda/ mi van benne? És a szar az, hogy ha elkezdted, nem állhatsz le. Ha szétcsapod magad, mert kiderül hogy szart kaptál, vagy nem bírja a szervezeted, akkor sem. Ha nem jól vezeted le a kúrát, lehet hogy visszafordíthatatlan károkat okozol magadnak. Amúgy nem, valószínű nem lennél incel, mert drasztikusan megnőne a agresszió, meg a magabiztosságod amikor már úgy beüt a cucc.
2022. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy incel mert a fejedben valami nincs rendben. Kisugarzasodrol vsz érezni, hogy valami nem korrekt. Gym mellett dolgozz magadon
2022. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Miafaxomazazincel?
2022. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
40%
Az incel az valami nőgyűlölű kockagyereket jelent. Fórumaik vannak a neten, ott gyűlnek meg elméleteket gyártanak, hogy miért nincs nőjük, miért cseszett ki velük a társadalom, stb.
2022. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#17


Nem, nem ezt jelenti.

Incel egy mozaikszó, INvoluntary CELibate, magyarul önkéntelen egyedülálló. Tehát minden olyan férfi aki akarata ellenére szingli.

Minden más csak belemagyarázás és nem feltétlenül jár együtt az incelséggel

2022. jún. 19. 20:24
 19/30 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, az ilyet úgy hívják hogy kibaxott ronda🤣 Vagy egy nagyon aluliskolázott ember vagy. De segítek neked lásd kivel van dolgod, rosszlányok ponthu, hátha nem leszel így bereccsenve😁
2022. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#19


Azért nem vagyok aluliskolázott. Rondának se vagyok annyira ronda (legalábbis nem írta senki ezt).


A prostizás nem érdekel, mivel ez nem csak a szexről szól. Meg annál nincs vágyölőbb amikor érződik egy nőn, hogy nem saját magától szexel velem.

2022. jún. 19. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!