Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Lehetséges, hogy azért vagyok incel mert naturálba tolom?

Figyelt kérdés

Alapvetően ha nem nagyon eszek és sportolni sem sportolok akkor olyan 64-65 kg vagyok (180cm). Ha pedig eszek rendesen de nem gyúrok akkor olyan 66-68kg. Viszont ha lejárok gyúrni és még aerob mozgást is csinálok (hogy az izom-zsír arány mégjobb legyen) akkor valahogy 75-76 kilónál nem sikerül tovább jutni. Noha egyre több súlyt tudok felemelni, de egy idő után valahogy megállok 76 kg-nál. 68-ról 76-ig tudok eljutni kb. Bár amikor már 75 vagyok akkor már általában olyan edzéseket és súlyokat használok amit általában a tőlem 10-20kg nehezebb emberek használnak.


Viszont nem használok semmit. Azaz semmi szteroid-félét. Fullra naturálba tolom. Csak odafigyelek, hogy meglegyen a napi 2g/kg protein (lehetőleg jóféle aminosavakból) és ennyi.


Azonban ettől függetlenül incel is vagyok.


Lehet, hogy a kettő összefügg?

Talán el kellene kezdeni cuccozni és akkor megoldódna a problémám?



2022. jún. 17. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, nyomjad nyugodtan, hisz a cuccosoknak is mind van csaja
Nem, ha cuccos leszel akkor is incel maradsz
??? (inkább kifejtem)
17 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem függ össze a kettő. Az, hogy miért incel valaki az összetett téma, de nem azért mert nem cipel magán természetellenes mennyiségű izomtömeget.
2022. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
Ha incel vagy, akkor egy degenerált idióta balfék vagy, ezen a gyúrással nem tudsz változtatni.
2022. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
Vagy talán mert simán idióta vagy? A kettőnek mi köze egymáshoz?
2022. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#3


A társkeresési problémák kategóriában mindig ha valakinek problémája van barátnőt találni akkor az az automatikus válasz, hogy "emeld fel a se99ed és menj le gyúrni te dagadék!".

Viszont én egész életemben ezt csináltam, de mégis egy incel vagyok.

2022. jún. 17. 22:42
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

Èn meg 130kg vagyok, kopaszodom ráadásul nem az előnyösebb módon mikor az ember homloka magasodik, hanem a fejem tetején és körbe van hajam...

Elálló füleim vannak ès szódásszifon szemüvegem, egyedül azèrt vagyok a sport mozgàs rovatban, mert imádok pecázni és mivel nincs külön csoportunk itt vagyunk a vizi sportokban... ha a csajozáshoz kinézet kellene, soha nem lett volna nőm... ellenkezőleg, mindig volt, ahogy most is van.

A csajozáshoz tökök kellenek és stílus. Az, hogy férfi legyél, aki tudja mit akar... de egy kanos kisfiúcska aki csak másokat tud hibáztatni azért mert neki nem jut punci...

2022. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%
magasságod?
2022. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem azért vagy incel mert nem vagy brutál kigyúrva. Egyébként meg a legrondább, legigénytelenebb, nagyon kövér és nagyon csóró férfiak is tudnak nőt találni maguknak. A lényeg h hozzád megfelelő csajt keres. Persze h nem fogsz becsajozni ha csak a fullos bombanőknél próbálkozol, te pedig max. átlagos srác vagy. Rengetegen ezért incelek, mert nem hajlandók lejjebb adni a szintet és ez a nőkre is igaz. A másik fő probléma h egy átlag alatti vagy akár átlagos srác is rengeteg elutasítást kap és sokan ilyenkor feladják, már nem is próbálkoznak és az önsajnálatba merülnek. Na most ez óriási hiba, lehet h 99 nő elutasít zsinórban de lehet h a 100. igent mond és életed párja lesz, addig kell menni amíg össze nem jön.
2022. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Semmiképp se szteroidozz, könnyen tönkre teheted az egészséged. Inkább más téren fejleszd magad, öltözz divatosan, legyél igényes és ápolt, legyen jó a hajad stb. Próbálj magabiztosnak tűnni, tudj beszélgetni egy lánnyal, ez mind gyakorlás kérdése. És ami a legfontosabb h a visszautasítások ellenére se add fel, folyamatosan próbálkozz, online és személyesen is. Ha vki elutasít ne sajnáld magad meg ne azon agyalj hetekig, hanem lépj tovább azonnal és már a következőre koncentrálj.
2022. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Mi az az incel?
2022. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem nősz mert nem eszel eleget.

A fehérje hiába van meg.A szénhidrátod a zsirfogyasztásod kevés.

Az elfogyasztott összcalóriád nem elég,hogy tömeget szerezz.

Felmész 76 kilóra,ami a magasságodhoz képest semmi.

Az erőszinted lehet hogy szuper.Viszont ahhoz nemigen kell nőnöd,hogy erősödj.Azaz van összefüggés,de nem úgy,ahogy sokan elképzelik.

Egy 70 kg os súlyemelő jóval 200kg felett guggol.

2022. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!