Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fejhallgatóval edzetek, vagy...

Fejhallgatóval edzetek, vagy nélküle? Segít lelkileg egy jól eltalált zene?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Bluetooth fülhallgatóval edzek. Évek óta nem zenére edzek, hanem mindig egy hangoskönyvre vagy podcastra, így tréning közben is tanulok, informálódok. A fülhallgató inkább abban segít, hogy kizárjam a külvilágot, és átszellemülten csak az edzésre tudjak koncentrálni.
2022. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan fejhallgatóval nem, mert lecsúszik a fejemről de zajszűrős fülhallgatóval igen.


Szerintem segít a zene, pl ha felhúzok akkor sokkal jobb egy pörgős zene mintha valami random kondi teremben lévő zenét hallgatnék.


Nekem nem menne amit az 1. Es leírt vagy koncentrálok az edzére vagy könyvet hallgatok(max kardionál menne)

2022. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Én HBO-t nézek vagy Horror Channelt! :-D Így gyorsan eltellik az az idő, amit edzésre fordítottam volna, és még jót is szórakozok, hát ha még elfogy egy-két zacsi chips mellé :-P
2022. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fülhallgatóval
2022. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallgstok zenét, nekem csend kell és otthon edzek.
2022. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nélküle
2022. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én zenére, bár tényleg hasznosabb podcasteket hallgatni. LEgjobb lenne, ha nem menne semmilyen zene kondiban. Kár, hogy a legtöbb helyen ez a tuc-tuc őrültség megy max hangerőn
2022. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak zenevel edzek. Mondjuk am is egesz nap zenet hallgatok kb. Motival es masokat se hallok.. meg nem probalnak hozzamszolni
2022. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!