Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami mód hogy kényelmesebb...

Valami mód hogy kényelmesebb legyen a guggolás?

Figyelt kérdés
Járok egy ideje edzőterembe,és guggolgatok is lábnapkor.Már 50kg-nál járok benne,55kg-s testsúllyal,de elkényelmetlenedett,mert folyamatosan kb a 10. ismétlés után feljön a tisztasági betétem.Pedig jól ragad,bugyimnak se szar az anyaga,és emiatt kb mindig abba kell hagynom mert rohadt kényelmetlen.Gondolkodtam azon,hogy akkor ne tegyek be tisztaságit de akkor én kellemetlenül érzem magam.Lehet hülye kérdés de ha valakinél felmerült hasonló(lányoknal remélhetőleg)akkor hogy oldotta meg?vagy valami ötlet hogy mivel oldjam meg?
2022. júl. 4. 17:51
 1/9 Hellmano ***** válasza:
25%
Nekem a tanga vág be 43F (csak vicc volt )
2022. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
nem csaj vagyok, csak kérdezem, hogy nem mész le esetleg túl mélyre? Vízszintesig vagy épp egy picivel alá elég lemenni. Amúgy szép munka, bár több ilyen hozzáállású ember lenne...
2022. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a mellső tartást, akkor máshogy dől a törzsed és talán a betét sem mozdul el.
2022. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Miert nem labtolozol pl amig megvan?
2022. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es ,szerintem nem megyek túl méjre,lehet még egy kicsit méjebbre is kéne,de nemtudok mert kényelmetlen,úgyhogy szerintem marad az az opció hogy tudjak guggolni ,hogy kiveszem a betét és megpróbalom megszokni nélküle
2022. júl. 4. 22:46
 6/9 A kérdező kommentje:
4.Nem feltétlen csak azért hordok betétet mert megvan hanem a nőknel minimalisan mindig van egy kis folyás,ami van akit idegesít(pl: én),és van aki szinte észre se veszi.A tisztasági b. hordása(kb akkoráról beszelünk mint max egy letépett wc papír hosszúságú,vékony,minibeté)attól függ kit mennyire zavar ha egy két csepp ottmarad a bugyin.
2022. júl. 4. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem itt igazából egy nő sincs aki súlyokat emel. Gyere facebookon az Oldschool Edzés csoportba és ott kérdezz.
2022. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Szörnyen környezetszennyező az állandó betétviselés. Ezért kell minden nap fehérneműt cserélni. Szerintem próbáld meg megszokni az életet nélküle...
2022. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én férfi létemre hordok betétet inkontinencia miatt, de még soha nem csúszott annyira el/fel/le hogy az zavaró legyen guggolásnál.
2022. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!