Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyennek számít?

Ez milyennek számít?

Figyelt kérdés

Egyben olyan 45-50 teljesen szabályos fekvőtámasz szokott menni.


19 éves vagyok.


Ez átlagos, esetleg átlag feletti?

Mi a véleményetek? Kíváncsi vagyok.



2022. júl. 18. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "teljesen szabályos" valóban teljesen szabályos és ezt folyamatosan, pihenőidő nélkül tudod megcsinálni, akkor ez egyértelműen átlag feletti. De ezen a ponton már nem fogsz tovább izmosodni, hiába csinálsz több fekvőtámaszt. Érdemes volna nehezíteni a gyakorlaton például súllyal vagy, ha komolyabb ambícióid vannak a testépítéssel kapcsolatban, ellátogatni egy edzőterembe.
2022. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Mi értelme ezeknek a "lenyomtam tízmillió fekvőtámaszt, menő vagyok?" típusú kérdéseknek? 45-50 egyhuzamban lenyomott fekvőtámasznak annyi haszna van, hogy ha ezt elmondod egy tesi tanárnak, akkor az beleélvez a gatyájába, de maximum ennyi. A tényleges erőszintedről kb. semmit nem mond el az, hogy neked megy egyszerre 45 fekvőtámasz.

Mennyivel guggolsz, mennyit húzol fel, felbírod-e emelni a konyhaasztalt, le bírod-e csavarni a befőttes üveg tetejét? Az ezekre a kérdésekre adott válaszok már árulkodnak az erődről. Az, hogy te hány fekvőt tudsz megcsinálni egyhuzamban, vagy hogy hány percig bírod tartani a planket, meg a többi nők lapjás baromság, az semmit nem jelent ilyen szempontból, maximum a haverjaid előtt tudsz velük flexelni.

2022. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2es. Tudtommal ez egy olyan oldal, ahol olyan kérdést teszek fel amilyet csak szeretnék.


Nem írtam, mert minek. Nem akartam ezzel "flexelni" ahogy te írtad. De rendszeresen járok edzőterembe.


Nem értelek egyébként. Nem gondolom magam menőnek. Feltettem egy kérdést.



1es. Igen észrevettem már nem igazán fejlődök. 50nél sosem megy több.

2022. júl. 18. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Erőszintet nem ilyenekkel mérjük.
2022. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt erőszintről?


Komolyan belegondoltok olyanokat a kérdésembe, amire nem vagyok kivancsi.

2022. júl. 18. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mind szabályos, akkor szerintem átlag felettinek számít. Csak így tovább!
2022. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Van aki 10-et nem tud lenyomni,na most ezzel meg is válaszoltam a kérdésed.
2022. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kevesebbet tudok..
2022. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz kepest aki semmit nem csinal es egyet se tud eleg jo. Aki meg 120al szeriazik fekve ahhoz kepest semmi 🤷
2022. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 18. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!