Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan oldjam meg a kreatin...

Hogyan oldjam meg a kreatin bevitelt ha megy tőle a hasam?

Figyelt kérdés
Szeretnék edzés mellé creatint tolni,de mindig megy a hasam tőlük...akár melyiket is próbáltam eddig mindegyik odavágott a gyomromnak és ment a hasam.Van valakinek valami tanácsa esetleg?

2022. júl. 18. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáltad kajával betolni?
2022. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy érted? kajálás közben? úgy szerintem nem próbáltam még.
2022. júl. 18. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne szedd? Ez nem csodaszer, nem leszel tőle izmosabb, ha nem bírja gyomrod minek szeded?
2022. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Probalj mas fajtat. De am elhanyagolhato tapkieg. Kajabol azert nemkonnyu.. napi 2kg hust kene beverni h 10g creatinhoz juss. Persze van masban is, de nem eheted minden nap azt a par dolgot amibe a legtobb van.. sztem szard le alig van ertelme
2022. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne mennyi kreatint szedsz, hogy megy tőle a hasad,

Egyrészt 5g-nál nem kell több napinta és azt is 3 fele tudod szedni, ha mondjuk a főétkezéseknél viszed be.

2022. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sütőpor ***** válasza:

Az 5-össel értek egyet. Lehet, túl sokat viszel be. Egy kávéskanálnyi is elég belőle. És ha még így is menne, azt is több részre oszthatod, és többször viszed be egy nap alatt.


És ha véletlen még így is jelentkeznének gondok, akkor nem muszáj szedni. Tényleg nem egy csodaszer (bár hasznos cucc).

2022. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!