Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem látszik rajtam,...

Miért nem látszik rajtam, hogy csinálok napi 50 fekvőtámaszt?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem, de vészesen fogy a türelmem :(

2022. júl. 27. 18:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis le fognak pontozni, de leírom a véleményem. Saját súllyal is lehet valamennyit izmosodni, de nem napi 50 fekvőkkel. Növelni kell a sorozatok és az ismétlések számát és akkor tudsz vele fejlődni. Igazából nem csak a terhelés számít, hanem ezek is, tehát ha a sorozatot és az isméltlések számát növeled, akkor is lehet adott ideig fejlődést kicsikarni.

Ne csinálj minden nap fekvőtámaszt. Elég minden másnap. Mellé húzódzkodj, csinálj tolódzkodást, guggolj. Legyen egy komplett saját súlyos edzésterved.

Csinálj minél több ismétlést, és sorozatot, fokozatosan többet. Hj

2022. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel tényleg nem fogsz sokat (semmit) elérni. Ha kihívásként élnéd meg, és sikerélményt okozna, akkor még oké lenne, de így, hogy minden nap kiszenveded magadból, és soha el nem jövő eredményeket vársz, semmi értelme.

Mióta csinálod?

2022. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

10: nem is nevezem edzéstervnek, azért koncentrálok kizárólag erre, mert a piszkafa karomon szeretnék csak javítani


12: öö, kicsit több mint egy hete

2022. júl. 29. 15:57
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy hete csinálsz napi 50 fekvőtámaszt, mint egy általános iskolás kislány, és komolyan azt kérdezed, hogy miért nem látszik ez rajtad? Azt várod, hogy ettől lesz a piszkafa karodból izmos kar?

Nem sértésből kérdezem, tényleg, mindenki volt kezdő és hülye, de te hány éves vagy?

2022. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%

12-es vagyok. Kérdező, olvass utána alapvető dolgoknak (mint hogyan működik az izomépítés - edzés, regeneráció, táplálkozás...). Mert enélkül nem igazán tudunk mit kezdeni :/. Ha tisztába kerülsz alapvető dolgokkal, érteni fogod, miért olyan butuska ez a kérdés, amit kiírtál.


(Ha meg troll vagy, akkor menj a francba :).)

2022. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!