Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bolo Yeung harcművészet,...

Krómgyűrű kérdése:

Bolo Yeung harcművészet, színész szerintetek hogy edzette ki magát ennyire?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam a Véres játék c. filmet.

Akkor közel 40 éves volt, ráadásul elég jó kondícióban.


Azt tudom, hogy az alacsony emberekre (Bolo 168 centi, én is ennyi vagyok) könnyebben megy fel az izom edzéskor, na de ennyi?


Bolo szerintetek használt szteroidokat vagy sima tömegnöveléssel ért el ilyen eredményt?


Aki nem ismeri nézzen utána neten, egyből látnu fogja.



2022. aug. 2. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

"Bolo Yeung harcművészet, színész szerintetek hogy edzette ki magát ennyire?"

Súlyzóval.

"Bolo szerintetek használt szteroidokat?"

Franc tudja. Igen. Nem. Talán. Lehet. Honnan tudjuk? Kit érdekel?

2022. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem érdekel.
2022. aug. 2. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Simán lehet, hogy naturál. A véres játék elég régi és a fickó még most is nagy, nem ment össze. Nincsenek rajta a tipikus mellékhatások és amúgy nem is annyira száraz, inkább "csak" nagy.
2022. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez az ember nem volt naturál az hótzíher.

[link]

2022. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sze, who would later change his name to Bolo Yeung, was a champion bodybuilder who dominated the Mr Hong Kong contest (an oriental Mr Olympia), winning every title between 1970 and 1980."


Forrás:


[link]


Szerintem ez egyértelmű válasz a (költői) kérdésre.

2022. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom sulyzos edzessel.. Lehet natural, ez meg azert nem egy koxos szint. Egy kezdo vagy hobbista lehet koxal nezne ki igy de egy sok sok eve edzo sportolo nem.. Meg eleg vizes, zsiros ha beszaradna eleg sok lemenne.
2022. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Harművész es testépítő.

Feltehetőleg mikor versenyzett koxolt.De nyilván nem koxolta xarrá magát, ezért később is jo formában tudott maradni.A szerepeiben,karaktereiben legtöbbször a gonoszt játszotta ,a magánéletben viszont tök szimpatikus srác, nem szállt el magától,és nagyon családcentrikus,nem hivalkodó életet él.Jo barátja volt Bruce Lee és Van Damme akikkel filmet is csináltak.


Elég jo formában volt..

[link]

2022. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy színész, akinek hozzatartozott a karakteréhez minden szereplésében, hogy izmos és félelmetesen kemény. Szerinted nem használt koxot? De magát a formát elnézve sem az, ha megnézed az izom tömeget. Sosem fogsz bizonyos izomcsoportokra annyi húst pakolni, amit ő felmutat néhány filmben.
2022. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy simán nyomkodott fekve 200 kiló fölött
2022. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy alig 170 centis emberhez hatalmas izomtömeg, főleg abban a korban, amikor még jobbfajta táplálék kiegészítők se voltak, max a sovány tejpor, amit szinte minden akkori testépítő fogyasztott.
2022. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!