Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2200 kalória szálkásításhoz...

2200 kalória szálkásításhoz kevés?

Figyelt kérdés

200 cm 24 éves fiú vagyok. Jelenleg 99 kiló.


Hetente 3x járok el edzeni 2 órára. Korábban lefogytam 90 kilóra, mert még mindig nem látszott, hogy kockás a hasam (90 kilósan sem). Egy idő után beleuntam, mert nem akartam elhinni, hogy 85 kilóra kell lefogynom. (Ezt oldalakról vettem). 3 hónapja viszont komolyabban elkezdtem újra edzeni és most már sokkal nagyobb súlyokkal edzek, mint korábban. Gondolom némi izom is feljött a zsír mellé. Most viszont szeretnék szálkásítnak, de egyszerűen nem mutat a mérleg semmit... Már 3-4 hete eszem 2200 kalóriát szépen kimérve kiszámolva (200g fehérje, 54g zsír és 245g szénhidrát). Egyszerűen nem látok magamon változást, továbbra is 99 kiló vagyok. Korábban viszont szemét kajákat ettem, de akkor sem léptem túl a 3000-3200 kalóriát, amit elvileg több oldal alapján is ebben kellene FOGYÁS idején. Testzsír százalékom elvileg 24-es a tappancsos mérleg alapján (tudjátok, amire rá kell állni) 17-18-as testzsír százalékom van a sima fogós mérő alapján. A kérdés. Mennyit kell ennem, hogy le tudjak szálkásítani? Többet kell mozognom vagy ennem?



2022. aug. 7. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, hol tudsz a “fogós mérőhöz” hozzájutni? Budapesti vagy?
2022. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!