Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nagyon gyors izzadás, a...

A nagyon gyors izzadás, a kardió hiánya miatt van?

Figyelt kérdés

1 éve edzek rendszeresen konditeremben, viszont nem igazán kardiózok semmit.


Azt vettem észre magamon az utóbbi hónapokban, hogy nyáron egy buliban táncolás alatt, vagy esetleg hasazás közben, legfeljebb 5p alatt ömmlik rólam a víz.


A kérdés azért merült fel bennem, mert egy évvel ezelőtt alig izzadtam valamit. Szinte soha. Illetve 10 kilóval kevesebb voltam. (Jelenleg 66kg vagyok, tehát nem vagyok elhízva, soha nem is voltam.)


20/F



2022. aug. 7. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kardió az állóképességedre vonatkozik. Az izzadás ettől tök független.
2022. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt én értem, de feltehetőleg rossz az állóképességem, ha ilyen hamar elkezdek izzadni.


Lényeg a lényeg, akkor hogyan izzadhatnék kevésbé, ahogyan régen?

2022. aug. 7. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem a gyakorikerdesek.hu testépítő kategóriájának kommentelői fogják neked megmondani, hanem egy orvos.
2022. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Tolsz vmi táplálékkiegészítőt? Pl kreatin?
2022. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a hasazástól mindenki izzad. Olyan ember nem létezik, aki nem. Az kamuzik vagy nem csinálja normálisan.
2022. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmiféle táplálékkiegészítőt nem használok 4es. Teljesen naturba tolom.


5ös, jó igen, de például a haverjaim sokkalta később kezdenek izzadni mint én, és nem is olyan nagy mértékben.

2022. aug. 7. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs köze hozzá, nekem mindig is jó volt az állóképességem de már kis fizikai aktivitástól is folyik rólam a víz. Én is inkább a vékony kategóriába tartozom.
2022. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem figyeltél az egészségedre és nem ittál elég folyadékot, ezért nem volt mit izzadni
2022. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utsó. Basszus igazad lehet. Még anno mentem dokihoz, szemszárazságot állapított meg. Azt mondta sokkal többet kell inni. De ma már minden edzésemen elfogy másfél liter.
2022. aug. 7. 18:33
 10/10 NTBS ***** válasza:
Nem, hanem az edzés miatt izzadsz vagy a meleg.
2022. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!