Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem néz ki jobban...

Csak szerintem néz ki jobban egy zömök, tagbaszakadt fizikum (pl. Denis Cyplenkov), mint a hagyományos, arányosságra törekedő testépítő fizikum?

Figyelt kérdés
Az előbbin látszik, hogy ténylegesen erős.

2022. jún. 24. 02:14
 1/8 anonim válasza:
44%
Valahogy erősebbnek tűnik számomra a zömök. Az a kézfogásnál összetöri a kezed típus. :D
2022. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek a kérdések annyira gyerekesek. most ezekre mit lehet válaszolni? valakinek ez tetszik, valakinek az 🤣
2022. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak szerinted.
2022. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se néz ki jól, ezek inkább testképzavarok.
2022. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem nez ki jobban es valszeg a csajok is ezt gondoljak..
2022. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csajok 90%-ának az arányos, izmos de azért nem túl nagy fizikumok jönnek be. 100-ból 99 csajnak jobban bejön egy mens physique forma mint egy klasszikus testépítő forma. Pont les*arják a csajok h hány kg-val nyomsz fekve, hánnyal guggolsz vagy húzol fel. Ezekkel a haveroknak lehet menőzni de a csajokat nem az erőszint vonzza hanem a jó külső.
2022. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Meglepődnél, kedves 5-ös és 6-os, hogy a csajok hány százalékának jönnek be az apatestű mackók. Az egyik haverom men's physique versenyző. Ne tudjátok meg, hogy hány gádzsi offolta már ki azzal a dumával, hogy ő a bengákat preferálja, nem a kockahasú szépfiúkat, pedig a haverom úgy néz ki, mint egy félisten.
2022. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es: Igen az idősödő 30+os testesebb csajok imádják az apatestű csávókat. De egy fiatal, 18-25 év közötti csaj aki jól is néz ki, az sokkal jobban vonzódik egy kisportolt kockahasú csávóhoz mint egy pocakoshoz. Ez korosztály függő is. Egy 30+os csajnak ez nyilván másod vagy inkább sokadlagos.
2022. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!