Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem rég kezdtem el konditeremb...

Nem rég kezdtem el konditeremben edzeni és szeretnék választ kapni néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Teljes testes edzéssel kezdtem és az mennyire tartható vagy jó, hogy ha van A és B nap váltakozva, A napon van a súlyzós edzés, B napon pedig hasazás és aerobb edzés


2. Másik kérdésem hogy egy kb. 50 perces gyorstempójú séta futógépen a hatékonyabb zsírégetésre vagy egy 20perces HIIT edzés?


2022. aug. 28. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Zsírégetésre egyedül a kalóriadeficit hatékony, ezáltal a diéta. Ha a diéta által kalóriadeficitben vagy, akkor mindegy, hogy 50 perc gyaloglás vagy 20 perc HIIT. Amelyik neked szimpatikus.
2022. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Darius- ***** válasza:
3%

Írtak egy fórumot az Emberek kategóriában, hogy Miért nem segítnek itt egymáson a válaszolók. Gondoltam átjövök akkor ide.


Teljes testedzés. Csinálj egy gyakorlatból bizonyos mennyiséget (mondjuk 30 fekvőtámasz), utána kezdj el más gyakorlatot, majd megint az eredetit. Tehát jó, ahogyan csinálod.

A másodikra az egyes leírta a választ.

2022. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

"Csinálj egy gyakorlatból bizonyos mennyiséget (mondjuk 30 fekvőtámasz), utána kezdj el más gyakorlatot, majd megint az eredetit."

Ezzel a szakértelemmel de jó, hogy jöttél. 😂

2022. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
#2-ra ne halgass, főleg ha teremben edzel, nagyon szeretni fognak ha nekiállsz köredzést csinálni és a fél termet foglalni akarod a teljes test edzéseddel.
2022. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Darius- ***** válasza:
3%

Nem írtam, hogy foglalja a termet.


Azt te tudod otthon megtudod-e oldani vagy teremben kell. Teljes testedzésre legjobb módszerek a BURPEE vagy a 4fogású fekvőtámasz (remélem jól fordítom, mert a magyar csak az egyik anyanyelvem és nem Magyarországon élek), guggolás, futás, kerékpár és persze a fekvőtámasz, amit írtam már.

Azt jól írtad kérdező, hogy nemcsak erősítő, hanem aerob gyakorlatok is kellenek, pontosan ezért írtam azt a példát.

2022. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Darius- ***** válasza:
10%
Aerob edzésre a lépcsőzés mondjuk. Ez kimaradt, be akartam még írni.
2022. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen szükséges aerob, de hasznos. Fogyni anélkül is lehet.
2022. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

"Teljes testedzésre legjobb módszerek a BURPEE vagy a 4fogású fekvőtámasz"

Ez mi? Te is valami YouTube-os ugrálgatós workout videókra bohóckodsz otthon edzés címszó alatt? Ez a testépítés kategória, nem a fogyókúra topik.

2022. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Darius- ***** válasza:
3%

Még valami, én nem azért jövök ide, hogy veled, 8-as és ki tudja hányas diskuráljak ezekről. Most befejeztük, mert nem fogok reagálni.

Kérdező ha szeretne írhat itt nekem vagy levelet is, tudnék ajánlani gyakorlatokat. De ehhez kéne tudni pontosan mi a cél, mennyi idő után legyen eredmény stb.

2022. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom itt a 2. válaszolónak van a legnagyobb szakértelme. Szerintem doktor az illető.🤣🤣🤣
2022. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!