Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem rég kezdtem el konditeremb...

Nem rég kezdtem el konditeremben edzeni és szeretnék választ kapni néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Teljes testes edzéssel kezdtem és az mennyire tartható vagy jó, hogy ha van A és B nap váltakozva, A napon van a súlyzós edzés, B napon pedig hasazás és aerobb edzés


2. Másik kérdésem hogy egy kb. 50 perces gyorstempójú séta futógépen a hatékonyabb zsírégetésre vagy egy 20perces HIIT edzés?


2022. aug. 28. 20:20
1 2
 11/14 Darius- ***** válasza:
3%
Szerinted? Mióta függ össze a sport a doktorátussal ? Persze ahhoz nem kell diploma, hogy valaki több regisztrációval írjon.
2022. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem alapbol engedd el a teljes testet, legalabb egy ppl. A felpontosnak meg fingja nincs semmirol sztem ne hallgass ra 😅
2022. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Darius- ***** válasza:
0%

Hagyjuk a pontokat, mert az relatív, attól is függ kinek hány profilja van. Neked ezek szerint van 5. Vagy nem ? Te kis piti 😅😅

Játszod a menő csávót ? A múltkor kiakadtál, nem bírtad ki trágár szó nélkül😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

2022. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minek kene tobb, magaddal dumalgatsz? Fekudj le mert hnap kezdodik az ovi
2022. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!