Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi táplálékkiegészítő...

Az alábbi táplálékkiegészítő összeállítás megfelelő lesz céljaim eléréséhez?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok 75 kg.

A célom az lenne, hogy izmosodjak, erősödjek. De annak is örülnék ha egy kis zsír is menne le, szóval igazából a testösszetételt szeretném átalakítani.

Heti 5 napot edzes Push Pull Leg Push Pull bontásban.

Ezekre a tápkiegekre gondoltam, Gymbeam oldaláról:


2,5 kg fehérje 22.000FT [link]

500g Kreatin 9890FT [link]

1kg Vitargo 5190FT [link]

Edzés előtti 9890FT [link]

Vitamin pack 7790 FT [link]


Ezekre a kiegészítőkre gondoltam, tehát fehérje + kreatin + gyors CH + pörgető + vitamin.



2022. aug. 29. 08:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

-- Kreatin és VitarGo helyből tök fölösleges 75 kilósan.

-- Ha nagyon akarsz edzés előttit, a kávé sokkal olcsóbb, ha nagyon akarsz edzés utáni ch-t, a szőlőcukor szintén sokkal olcsóbb.

-- A fehérje kicsit már sokba kerül, bár olcsóbb már alig van. Ha nagyon kéne, akkor ez még tűrhető.

-- A vitamin az egyetlen amin jobban elgondolkoznék, de ez egy szar, az E-vitaminból helyből "kevert tokoferolok" kellenének bele, nem csak az alfa formája, mert ez így még káros is lehet.


De, ha ennyi fölösleges pénzed van, utalhatnál nekem is egy 20-ast, köszi.

2022. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Darius- ***** válasza:
18%
11- Igen, ezért írtam én is azt, hogy az utolsó még elmegy.
2022. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem csak simán utald át nekem ezeknek az összárát, és megígérem, hogy egy hónapon belül izmos leszel.
2022. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Tok foloslegesek a tapkiegek. Egyedul max a koxnak van ertelme, ha mar evek ota gyursz mindent tartva es mar stagnalsz. Azt meg havi max 20bol megoldod.. ha nem versenyszinten csinalod
2022. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Fél kiló kreatin egy tizesért?! Uram isten....


Na jó, vegyük komolyan, bár te sem annak szánod: ezekből a vitaminnak, és esetleg a fehérjének van értelme, bár a gymes szerintem elég sz.r mind ízre, mind állagra, akkor már inkább a nutriversumos cuccok.

2022. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Edzés előtti... Lidl-ös 3 az egyben utánzat kávé, azt'alá szolgája, lehet 120-szal nyakból nyomni, meg 200-zal 5x5 guggolni. Bár ugye ezek itt a gyakorin csak regeneráló súlyok sérülés után.
2022. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!