Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire figyeltek oda a...

Mennyire figyeltek oda a tömegelésre? Mennyire híztok el közben?

Figyelt kérdés

Én /eddig legalábbis/ nehezen híztam, nagyon könnyen szálkásodtam.

Étrendre annyiban figyelek oda, hogy legyen meg a szükséges tápanyag.

Meg ilyenkor nem csirkét eszem.

Pl naponta fél kiló sertéshús lecsúszik + rizs, mint rizsesús. + miegymás amit megkívánok. Ne csokira gondoljatok, hanem azért normális ételekre. :)

Természetesen nő a hasam is, ez ilyenkor mindig elkezd zavarni.


Ti tudtok minimálisan zsíros ételektől tömegelni? Nyilván kevesebb kalória, nagyobb mennyiségű adagok..

Én sajnos ha csak csirkét eszem szétrobbanásig napi 3x + egyéb neten feltuntetett “tomegelos” kajákat attol ugyan ugy fogyok. :)


2022. szept. 6. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Eszek amemnyit bírok, mégis 10-12% testzsírt nem sikerül átlépni, lassacskán épít izmot a testem. Néha becsúszik valami szemét kaja mert jól esik, mégse tapasztalok egy pici vízfelvetelnél többet. Talán szerencsésnek mondanám a genetikám, de van ennek azért árnyoldala, mégpedig a lassabb fejlődés.
2022. szept. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem klasszikusan tömegelek csak kalóraplusszt tartok. Sok zsíros, olajos dolgot eszek illetve megy édesség, gyors kaja is. Nem nő a hasam, vagy csak kicsit, mert tudom hol a határ. Sőt, nyáron kicsit visszavettem a kajából mert bemeséltem magamnak hogy túl nagy kcal pluszban vagyok és be fogok hízni, erre kb. 6 hétig stagnáltam vagy csökkent is a súlyom folyamatos zabálás és "szemét" kaja mellett. Sovány húsból, rizsből, krumpliból nem bírnék eleget megenni, főleg ha megy kardió is.
2022. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!