Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek melyik kreatin vált be...

Kinek melyik kreatin vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

A táplálkozással tisztában vagyok, amit természetesen szigorúan be is tartok! Nem vagyok kezdő!

Olykor szükségesnek érzem valamilyen kreatin fogyasztását.

Eddig számomra a legjobb kreatin a Sciteces King Creatine. Brutálisan erős lettem tőle és életem legjobb edzéseit sikerült elérnem vele! Mondanom sem kell, hogy izomban is látványos eredményt hozott! Száraz izomban fejlődtem tőle! Sajnálatos, hogy már nem kapható...

A másik kreatin, ami bevált nekem, az a Creator volt. Erőben sokat fejlődtem tőle! Ám, 2 kúra után valami mást szeretnék kipróbálni. A Sciteces Creatine Caps - on gondolkodom, mert azt még nem próbáltam.

Bevallom, a Monohidráttól tartok, mert nem akarok vizesedni... Régen a Creatine PHX - től nagyon "felfújódtam"... Igaz, az étrendem sem volt megfelelő!

Véleményeket is elfogadok, kinek mi vált be.



2022. szept. 15. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"2 kúra után valami mást szeretnék kipróbálni"

Kúraszerűen szeded a kreatint, és nem vagy kezdő?

"Monohidráttól tartok, mert nem akarok vizesedni"

A kreatin egy élelmiszer, nem szteroid vagy hormon, így nem vizesít, mert nem képes ilyenre. A kreatinnak nincs ilyen jellegű tényleges, kézzelfogható hatása. A monohidrát pedig az egyetlen olyan formája a kreatinnak, amiről a tapasztalat és a tudomány is azt mutatja, hogy 10-ből 5 embernek hatásos lehet. Nem kell 15-20 grammokat szedni teljesen értelmetlenül, bőven elég a 3-6 gramm közti mennyiség. Aztán hogy te melyik monohidrátot veszed meg melyik cégtől, az tök mindegy. A jelenlegi inflációban egyetlen kreatin termék sem éri meg.

A kérdésleírásodnak egyébként jobb marketing hangulata volt, mint egy célzott hirdetésnek.

2022. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig számomra a legjobb kreatin a Sciteces King Creatine. Brutálisan erős lettem tőle és életem legjobb edzéseit sikerült elérnem vele! Mondanom sem kell, hogy izomban is látványos eredményt hozott! Száraz izomban fejlődtem tőle! Sajnálatos, hogy már nem kapható"

ilyen komoly reklámszöveget egy étrendkiegészítő cég honlapján se lehet olvasni.


"ami bevált nekem, az a Creator volt. Erőben sokat fejlődtem tőle! Ám, 2 kúra után valami mást szeretnék kipróbálni"

miért akarsz mást? ebben a sportban alapszabály hogy ha valami működik akkor azon nem változtatunk. örülj neki hogy te találtál egy terméket ami működik. akkor költsd erre a pénzed ha ennyire akarod. ezek szerint esetedben ennek lehet is értelme. minek költenél másra ha ez bejött?

2022. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem vagyunk kezdők. Épp ezért tudjuk, hogy amitől te brutálisan erős leszel, azt nem a GLS futár fogja neked hozni, és nem is legális.😊 Szóval errű ennyit...

A kreatint kb. 20 éve szedték kúraszerűen, de állítólag nem vagy kezdő...

Mindezek után megpróbálom komolyan venni kérdésed, a kreatin monohidrát a legjobb, mert biztonságos és bevált. Az hogy vizesít, szintén kb. 20 éve volt egy bevett duma, ahogy az #1 is leírta, élelmiszer és tákieg nem tud vizesíteni, ahhoz gyógyszer kell. Szóval mindegy milyen kreatin, lényeg hogy monohidrát legyen, valamit tényleg használ, de nagy csodákra senki ne számítson tőle.

2022. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Öcsköseim! 🙂 Kipróbálom a Monohidrátot!🙂🙂
2022. szept. 15. 10:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó pár éve sztereotípia, hogy a Monohidrát csak "felfúj" és azért lesz valaki nagyobb tőle, mert rengeteg vizet megköt az izmokban. Ma is gyakran mondják ezt, hogy csak "vizes" és "lufiember" leszel tőle.
2022. szept. 15. 11:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Két dobozt szedtem be a Creatorból az előírtak szerint. Nyilván - mint mindent - ezt is megszokja az emberi szervezet. Ezért gondoltam rá, hogy másik kreatint is kipróbálok.

Egyébként is szeretek kísérletezni a különböző táplálékkiegészítőkkel.

2022. szept. 15. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván - mint mindent - ezt is megszokja az emberi szervezet. Ezért gondoltam rá, hogy másik kreatint is kipróbálok."

Attól az még ugyanaz a kreatin, csak a címke más rajta. Nincs két különböző monohidrát, minden cégre ugyanaz a kémia vonatkozik, ahogy minden emberre ugyanaz a gravitáció vonatkozik.

2022. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlodDrunk ***** válasza:
Szerintem ha van normalis étrended elég fehérje beviteled,semmit nem számit hogy te napi 5g kreatint megiszol még,ugyanis a szervezeted meglepő mód maga is elő tudja állítani aminosavakbol és cirka 70 kilós egyén szervezetében van kb 120g kreatin az izmokbanelraktarozva ,na most ehez az az 5g aztan rengeteget szamit,......
2022. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!