Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hétig nem edzettem mert le...

2 hétig nem edzettem mert le voltam betegedve stb , Ennyi idő alatt mennyi izmot és energiát veszithetem?

Figyelt kérdés

A Nagyon sok ideig nem edzés sajnos visszahat.

Félek hogy elveszitem azt a kevés izmot amit felépitettem .



2022. szept. 20. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre szerinted mi itt látatlanban hogy tudunk válaszolni kommentelőként? Nézz a tükörbe, aztán mondd meg te, hogy két hét alatt mennyi izmot sikerült veszítened.

Azzal a kérdéssel pedig pláne nem tudunk mint kezdeni, hogy mennyi "energiát" veszítettél. Ezt nem is értem.

2022. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Annyit, amennyit egy hét alatt vissza is nyersz.
2022. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit biztos. De az izomzat amit ténylegesen felépítesz nem tűnik csak úgy el, illetve hamar visszajön. Nem mindegy, hogy mennyire tudtál táplálkozni. Nekem pl. gyomorrontásom volt, konkrétan semmi nem ment le napokig, de nem történt katasztrófa, hamar visszarázódtam utána.
2022. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi mennyire sok a 2 hét
2022. szept. 20. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Én sajnos sokat vagyok beteg, 2 havonta 2 hetet. Betegség után kb 2 edzés alatt minden visszaáll
2022. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Gyájj ösze esté tesvírem
2022. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg mennyire ettel jol a betegseg alatt. Mennyire volt komoly a betegseg. Es sok dolog... ahogy az elso irta. Nezz tukorbe. Mi igy honnan tudjuk? 😃 de kb. 1-2 het es minden visszaáll.
2022. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha ittál a betegséged alatt is BCAA-t, akkor semmit nem estél össze.🤣🤣🤣
2022. szept. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínű semmit. 2 hét kihagyás nem igazán számít, ha 2 hónap az már igen.
2022. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Naturálként minimálisat, erőben kicsit visszább estél valószínűleg, amit a 2. edzésen már be is pótolsz.


Ha koxolsz: na itt jön a pasztmek. Egyszer egy szétkoxolt újgazdag versenyző gyerek "lebetegedett" 2 hétre, 90kg-s full száraz formából olyan lett mint egy vízisikló régi mivoltához képest

2022. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!