Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek Zyzzről?...

Mi a véleményetek Zyzzről? (Aziz Shavershian) El tudtok tekinteni a szteroidos időszakától? Példakép számotokra?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 16:17
1 2
 1/20 BlodDrunk ***** válasza:
88%

Miben is lenne példakép?

Jó arányai voltak,de ő nem testépítő volt és nem is rendelkezett ilyen szemmel jó fizikummal,na meg amilyen életet élt azt Sport vagy akármilyen szemlélettel se lehet példának vagy pozitívumnak nevezni.

Szimplán kisebbségi kumplexusa volt valamivel ki akart tűnni,se tisztelet se alázat nem volt benne a sport iránt,csak egy drogos 20éves gyerek volt...

Vihette volna sokkal többre is ha kicsit nagyobb szúrkeállománnyal rendelkezik.

2022. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szerintem volt benne kitartás, hogy változtasson az életén, szteroid ide vagy oda. Egy vékony,visszahúzódó, ektomorf alkatú srác volt.

Ráfüggött a cuccra és bele is halt.

2022. szept. 26. 16:44
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Kifejezetten sok kitartás nem kell ahhoz hogy valaki elkezdjen szteroidozni és lejárogatni a konditerembe, vagy hogy vlogoljon. Sok mindennapi dologhoz, pl munka, egyetem több kitartás kell, ha jól tudom Zyzz csippendél fiúként dolgozott.

Nincs az életnek olyan területe ahol érdemes példaképként tekinteni rá.

2022. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Csajozás terén nekem mondhatni példakép, viszont alapjáraton nincs benne semmi olyan, ami miatt kiemelkedőt alkotott volna. Ha az a cél, hogy csajozz a kinézeteddel, abban sikeres de mi van azon felül? Számtalan ember jár le edzeni, sokan sokkal tovább csinálták, mint ő. Én is lejárok x éve a terembe, bár nincs olyan fizikumom mint neki volt, de sok munkám van benne, több is, mint neki volt. Mégsem tekint rám senki példaképként (vagy ki tudja), mert hiába van benne rengeteg munkám nem nézek ki úgy. Sokkal nagyobb kitartással rendelkezik sok hétköznapi ember, akiről nem is tudsz.


Egyébként ő meddig volt naturál? Vagy a nagy kitartásával ráunt a naturál edzésre 1 hónap alatt?

2022. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sok kitartás nem kell ahhoz, hogy valaki le járjon a konditerembe?

Ez butaság. Az edzéshez kitartás kell. Ő kimozdult a komfortzónájából.

Egyébként ő egyetemista volt.

A táncot is kell kitartás.

Abban is van igazság, hogy komplexusai voltak. Szerette mutogatni magát.

2022. szept. 26. 17:44
 6/20 A kérdező kommentje:

A szteroidos edzéshez is kell kitartás.

Magától nem nő meg az izom.

2022. szept. 26. 17:45
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Sokunkat elindított az úton, szteroidozni meg drogozni meg mindenkinek egyéni döntése… pl Schwarzeneggertől sem álltak ezek a dolgok messze… arról meg, hogy veleszületett szívrendellenességgel csinálta ezeket amiről nem is tudott, igazából nem tehet…

Fiatal volt, élvezte habzsolta az életet, ezért nem tudok hibáztatni senkit.

Engem sokkal jobban fáraszt, hogy még ennyi évvel a halála után is folyton őt kell szekálni meg leugatni…

2022. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Kell hozzá kitartás hogy lejárj edzeni de nem kell hozzá kiemelkedően sok kitartás. Ahhoz is kell kitartás, hogy reggelente felkelj az ébresztőórádra munka előtt. Én lejárok vagy 10 éve a terembe, csak nincs olyan jó fizikumom mint neki volt és emiatt nem sztárol senki sem. A terembejárók közül rengeteg olyan van, aki edzett már annyit, mint ő anno. Hiába isteníted őt azért, mert lement gyúrni, semmi extrát nem vitt véghez. Ráadásul a szteroidos edzésről meg annyit, hogy lényegesen kitartóbb az az ember, aki mondjuk letolt minimum 5 évet naturálban és csak azután nyúlt szteroidhoz, Zyzz lehetett naturál vagy 2 hétig, addig bírta a nagy kitartás ami benne volt.
2022. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Igazad is lenne, ha azért lett volna híres, mert jól nézett ki…

Csakhogy nincs igazad.

Azért volt híres mert érdekes személyisége volt és szórakoztató karizmatikus ember volt… a te megközelítésedben csakis bombatestű emberek lehetnének híresek… csakhogy ez se így van kapásból tudnék mondani egy rakás ronda dagadt hírességet…

Nem, te nem azért nem vagy az mert nem nézel ki jól pedig 10 éve edzel… azért nem vagy híres, mert pl nincs ilyen irányú törekvésed, vagy mert a kutya se kíváncsi rád, esetleg mert annyi eszed van összesen, hogy nem nagyon értesz máshoz minthogy hogyan fikázz valakit aki 10éve halott és esélye sincs védekezni…

2022. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%
Miert kene eltekinteni tole? Nincs azzal gond ha vki koxol, de o nem sportolo volt csak egy srac aki szet koxolta meg drgozta magat aztam belehalt par ev alatt. Tudott elni az tuti 😀 Nem peldakep kicsit se, semmi extra. (Pedig en se vetem a koxot se a kabszit)
2022. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!