Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan juthatok el oda Nőként...

Hogyan juthatok el oda Nőként hogy body builder legyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg diétát próbáltam már de sosem jött össze hogy teljesen jó alakom legyen,jelenleg nem vagyok vékony alkat de sosem voltam az. Célom az lenne hogy tanács segítségével fokozattosan tudjak leadni pár kg,majd testépítés. Valóban csak személyi edző tud ebben segíteni?
2022. okt. 1. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
egy tesztoszteron pótlás "terápia" nem árt. Pontosan nem értem mi a kérdés. Versenyezni akarsz vagy csak jól kinézni? Progresszív súlyzós edzés mond valamit?
2022. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Mi az hogy rengeteg diétát próbáltál? Ha kalóriadeficites diétában vagy akkor fogysz, ha kalóriatöbbletesben akkor hízol, hogyan néz ki az hogy rengeteget kipróbáltál a kettőből és mégsem sikerült?

Amúgy, edzeni és diétát követni kell, ha testépítő versenyző szeretnél lenni ahhoz szteroid, vízhajtók és egy felkészítő személyi edző kell, de ha még el sem kezdted az edzést nem ezen kellene törnöd a fejed hanem azon hogy elkezdd.

2022. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak személyi edző tud ebben segíteni?"

Ha elegendő naprakész tudást szerzel magadtól, akkor természetesen nem feltétlenül van szükség edzőre. Edző főleg akkor kell, ha az edzésről, a táplálkozásról és a regenerációról való tudásod nulla.

"Célom az lenne hogy tanács segítségével fokozattosan tudjak leadni pár kg,majd testépítés"

Célnak megfelelő (kalóriaszámoláson alapuló) étrend és progresszív súlyzós edzés.

2022. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Naprakész tudás?😆 Azok a kedvenceim, hétfőn mondanak valamit, pénteken meg már totál az ellenkezőjét...

2022. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kövess olyan influenszereket mint pl Oczella Eszti, aki a popsiformálás nagymestere 🍑
2022. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Oczella Eszti a vonaglás meg a r!b@nckodás nagymestere.
2022. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengetek dietat? 😃😃 Egy sportolo etrendet tart, kiszamolt makrokkal es celjainak/genetikajanak megfeleloen osszerakott edzestervet kovet. Ha ez megy magadtol akkor nem kell edzo 🤷 Versenyszinten meg a csajok is cuccolnak. Azt se tul ajanlott gyakorirol megtanulni 😅 Edzobol viszont nehez jot talalni.. csak komolyabb versenyek elmenyozebol valasztanek.
2022. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!