Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testtömegnövelést akarok...

Testtömegnövelést akarok végezni a nyár utolsó hónapjában egy hónap alatt 54 kg ról mennyire juthatok és azt hogyan tegyem milyen ételt fogyasszak milyem rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm
2019. aug. 4. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Megjegyzem 173,5 cm magas vagyok
2019. aug. 4. 18:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdő vagy szóval leirom az alapokat amik a te súlyodhoz mérvadóak, ha bővebben érdekel a akkor a shop.builder oldalát látogasd és ott olvasgass.


1. Napi legalább 6x egyél (de ha csak 5 lesz belőle még nem a világvége)


2. Egy nap minimum 2000 kalóriát egyél meg, maximum pedig 2500-at javaslok.


3. Ha nem akarsz zsirosodni sokat akkor a szénhidrátbeviteled 200g környékén legyen vagy alatta akár kicsivel.


4. Fehérjebeviteled kb 100g körül legyen.


5. Zsirbevitellel még felesleges foglalkoznod.


6. Zöldségekből is egyél sokat (szinte minden étkezéshez kéne)


7. EDZ SOKAT, 2 naponta edzhetsz nyugodtan bármely izomcsoportra, azt a baromságot felejtsd el hogy hetente egyszer edzeni egy izomcsoportra.

2019. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írsz hülyeségeket, csak az első pont ami kicsit fura nekem. Sokan időszakos böjttel, napi 2 étkezéssel is jó fizikumot tartanak fenn. De tömegelésnél is nekem bőven elég szokott lenni a 4 étkezés.

Ja még annyit hozzátennék, hogy a frekvencia jó, ha magas, de a volument főleg kezdőként nem szabad túlzásba vinni.

2019. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

De kell a napi 6 étkezés!


Builder oldal valóban kimagaslóan jó minőségű weboldal ebben a témában. Amit ott olvasol azt kritika nélkül el lehet fogadni.

2019. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!