Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hónap alatt plusz 4 kiló,...

Egy hónap alatt plusz 4 kiló, ebből mennyi lehet izom?

Figyelt kérdés

Fél év edzés után volt 4 hónap kihagyásom sérülés miatt (nem az edzőteremben történt). Személyi edzővel edzettem, szerintem egy kezdőhöz képest rendben volt az edzésem, kb. 1-2 hetente tudtam emelni 2.5-5 kg-t az alapgyakorlatok súlyain átlagban, emellett az ajánlott napi fehérjebevitel is megvolt mindig. A kalóriát rendszerint túltoltam saccra kb 500-600 kcal-al mivel kb. csont és bőr voltam előtte, nem riasztott vissza egy kevés zsírosodás.

Így mentem fel 60 kilóról 70-re fél év alatt, majd 4 hónap kihagyás után vissza 64-re (6 kiló minusz).

Közel egy hónapja kezdtem újra de már újra 68kg fölött vagyok, a kérdés tehát adott, izmosodhattam most gyorsabban mint a legelső 1 hónapomban vagy csak a zsír/víz miatt jött fel most ennyi?



2022. okt. 4. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Legalább 1 max. 2 kg izom biztosan felment. A formáidon mennyi változást veszel észre?
2022. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nehéz megítélni, kinézetre kb. annyira lehetek izmos mint a 4-5 hónap edzés után, erőben viszont jóval gyengébbnek érzem magam, fekvenyomásnál pl. 10 kilóval kevesebbel szériázok mint mikor abbahagytam (55 vs 65).
2022. okt. 4. 10:30
 3/14 anonim ***** válasza:
1-1,5 kiló kb a víz meg a többlet kaja a belekben, bár attól is függ hány kg vagy akár az egész lehet vizesedés, ami magyarázná a gyengeségérzetet, mivel a szívedet leterheli.
2022. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Egy ami fix, és ezt erőemelőtől tudom, akkor van több izmod, ha több kilót bírsz fej fölé felemelni mint eddig.


Amit nem emelsz fej fölé az náluk gyakolratilag nem is számít...

2022. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél kilónál sokkal több nem lehet. Ha nem zabáltál össze-vissza akkor jobb esetben sima súlyingadozás, víz. Ha pár nap múlva megint ráállsz a mérlegre, lehet, hogy 1-2kg-al kevesebbet mutat. Én hetente mérek és csak hosszabb távon vonok le következtetést, mert össze vissza tud ugrálni, úgy is ha nem változtatok életmódot közben, és kb ugyanazokat eszem, ugyanannyit edzek.
2022. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarok kcsg lenni, de szerintem szinte semmi, kb. fél kiló.
2022. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Legjobb esetben a fele, de az már tényleg a csúcs. Kb. 1 kilót mondanék én is.
2022. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Hogyne egyes, 1-2 kg színtiszta izomszövet csak úgy felugrik egy hónap alatt.


Ti normálisak vagytok amúgy?

2022. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is besírtam néhány válaszon, nem tudtam hogy ennyi tudatlan válaszolgat a kategóriában.
2022. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha f@sza minden, első évben 4-5 kg. színtiszta izömtömeg várható...számold ki. :D
2022. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!