Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 6-7 hónap alatt feljön 6-8...

6-7 hónap alatt feljön 6-8 kiló plusz főleg izom (30/70% izom javára kb) csak kajával?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, férfi, jelenleg 67 kiló körül 183 magas, tzs alacsony, nehezen hízom. Korábban 17-24 éves korom között edzettem, de abba kellett hagynom sajnos, ami volt, az inkább ilyen torna jellegű volt. 77 kg voltam "fénykoromban". Nem rég kezdtem el tervszerűen saját testsúlyos edzéseket csinálni alapozásként és jobban odafigyelni a kajákra, kalóriabevitelre. Azt tapasztaltam az elmúlt pár hónapban, hogy sokkal gyorsabban fejlődtem, mint annak idején. Arra lennék kíváncsi, hogy számíthatok-e arra, hogy elérem az említett célt, az említett idő alatt csupán súlyzós edzéssel megfelelő diéta mellett, vagy ehhez már kéne plusz táplálékkiegészítő valamilyen ?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 27. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. Ennyi kihagyás után, kezdőnek számítasz ha újrakezded, nekik meg jöhet ennyi hús.

Edzésnek alapgyakorlatos, 5-8as ismétléses, nagysúlyos edzéseket ajánlok. Először mehet heti 3 teljes testes, majd később változtathatsz. Kaja:

1,5-1,8g fehérje/tskg, 1g/tskg zsír, és annyi szénhidrát hogy kb havi 1-1,5 kg jöjjön. Mondjuk egy 4-5 g/ch-ról indíthasz, ha nehezen hízol. Egyél még rostokat és jó leszel!

2018. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalabb 5 g ch menjen, de szerintem 6 is mehet az ektomorfoknak
2018. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!