Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 felett is lehetseges?

30 felett is lehetseges?

Figyelt kérdés

A parom alkatilag nagyon vekony, szikar tipus. 30 eves.

Van meg eselye arra, hogy kigyurja magat? Na nem olyanra gondolok, mint aki body building versenyen vesz majd reszt, de azert megis latvanyos eredmenyre gondolok.

Sajnos latom rajta, hogy komplexusai vannak (nem olyan veszesen, de megis). Beszeltem vele, hogy kondizhatna, de szerinte neki mar keso. :(


2022. okt. 6. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

2


Milyen semmit?Azt kérdezted 30 felett lehetséges...A linkelt képen egy jól láthatóan bőven 30 év feletti jó kondiban lévő ember van.Tehát mint azt a mellékelt ábra is mutatja,igen lehetséges...

2022. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jah es azt sem, hogy az oreg milyen genetikai adottsagokkal rendelkezik. Lehet, hogy soha nem volt az a vekony alkat. Tehat?
2022. okt. 6. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

alapján 20 éves korunk előtt van rengeteg tesztoszteron, majd csökkeni kezd, de alig, 50-60 évesen is lehet annyi mintha alig múltál volna 20 éves. Persze egyénfüggő. Ami fontos, hogy rengeteget kell edzeni, enni, aludni, ne várja hogy pár hónap alatt Herkules lesz, de mindenképp lehetséges az átalakulás ha amúgy egészséges. Én pl. mindig vézna voltam, úgy nőttem fel, hogy folyton beszólogattak, elhitették velem, hogy egy selejt vagyok. Felnőttként már nem zavart, de 29 évesen nekiálltam edzeni. Pár év és inkább dicsérni szokták a kinézetem, nyári (pólós) időszakban alig tudok úgy beszélni ismerőssel hogy ne tennének valami pozitív megjegyzést.

2022. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4


Oké.Akkor mondom saját kútfőből.Miért ne lehetne?A szervezet alkalmazkodik a terheléshez.Lehet,hogy egy kicsit lassabban mint mondjuk egy 18 évesé de a 30 éves az még viszonylag fiatal. Így még van rá esélye hogy megizmosodjon.Már amennyiben tényleg ő akarja.És nem csak te szeretnéd rábeszélni az edzésre.

2022. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

30 felett késő? Igen? 35 vagyok, 18 évesen kezdtem el kondizni, és mégis most vagyok a legjobb formámban, család, gyerek, munkahely mellett, úgy hogy sose koxoltam. Akarat, elhatározás kérdése.


Ha a pasid eszik elég fehérjét, tartós kalóriatöbbletben van, súlyzós edzést végez, ahol nem kerüli az alapgyakorlatokat, és emellett a pihenése is kielégítő, akkor nem igazán képzelhető el, hogy ne ragadjanak rá, ha lassan is a kilók.

2022. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha progresszív súlyzós edzést végzel, mellette pedig célnak megfelelő a táplálkozásod és kielégítő a regenerációd, akkor 30 felett is ugyanúgy lehet izmosodni és erősödni. Ne tegyünk már úgy, mintha a 30 éve kor egyet jelentene a 80 éves korral. Egy 30 éves csávó fiatal srácnak számít, ne vicceljünk már.
2022. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! 😊
2022. okt. 6. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
30 évesen még messze vagy attól,hogy hanyatlást tapasztalj fizikálisan.
2022. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Igen, ha cselekszik.
2022. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!