Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi súllyal itthon mit...

Ennyi súllyal itthon mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Van itthon súlyzórúd, amire ha jól emlékszem 30kg van felpakolva, az lenne a kérdésem, hogy nőként 30kg súllyal itthon érnék el valamit? Pl guggolással? Mert jobban a combom szeretném formálni, meg a fenekem. De senki ne gondoljon olyan nagyon szép kerek fenékre mert azt nyilván nem ezzel érném el, csakhogy narancsbőrön segítene, illetve adna valami formàt? Ha nem is lenne szép izmos, legalább valami alakot szeretnék produkálni😄 Illetve ha lehetséges kihozni ebből valamit, tudnátok ismétlés számokat írni? Köszönöm előre is
2022. okt. 7. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
30 kiló gyakorlatilag nulla, pláne lábedzés tekintetében. A legkezdőbb, leggyengébb csajok is 50-60 kilóval kezdenek guggolni/felhúzni.
2022. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%

ja en pl 150 kiloval kezdtem

26/N

2022. okt. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
2-es jó kondiban lehettél már kezdőként is! 💪🏼🙂
2022. okt. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na, az durva 😂 tegnap azert lecsekkoltam, en azzal a 30kiloval se birok el, nem biztos, de lehet nem ertettetek az itthon szot, nekem nincs olyan akarmim ami segit tartani marmint 150kgt puszta kezzel 0kondival azert eros lenne felemelnem es a vallamra csapni😁😁50-60kg eletszeru lehetne nekem is, de mondom sracok 30kilot nem birtam el, na mindegy koszonom a valaszokat, sziasztok! :)
2022. okt. 8. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt kinövöd
2022. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kornyezetembol itelve rajottem, hogy en uber gyenge vagyok karra ( nem birom felemeleni, ezzel van a legnagyobb bajom ) es arra gondoltam, hogy nem kezdhetnem e el annyival amennyit elbirok? Es ha valoban kinovom emelnem fokozatosan? De abban biztos vagyok, h januarig lenne csak max 30kg, nezegettem sulytarcsakat, neha megtudnek engedni magamnak januartol nehezebb tarcsakat ( persze ha addig kitartok, mert kitudja🤷🏻‍♀️) vagy ezzel csak a sajat idomet es energiamat pazarolnam?
2022. okt. 8. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:

miért nem mész el inkább egy konditerembe?

ahogy irták is kb 1hónap alatt kinövöd azt a 30 kg-t

ráadásul álvány nélkül fel se tudod venni a hátadra rendesen a súlyt segitség nélkül.

2022. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!