Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hany kilot szedhetek magamra...

Hany kilot szedhetek magamra nagyjabol 10 het alatt a tesztoszteron entat 250 ml-es szteroidtol?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi,hogy nagyjabol mennyire hatekony a tesztoszteron entat nevu szteroid 10 heten keresztul,1 het/1 ampulla 250 ml hatoanyag.Az en testalkatom ektomorf,ami azt jelenti,hogy nehezen hizok es konnyen fogyok,de amit felszedek az minosegi izom es nem zsir altalaban.Velemenyekre lennek kivancsi,aki mar hasznalt ilyen koxot,hasonlo ideig es mennyisegbe,anelkul,hogy kombinalta volna valamivel.

2017. jún. 27. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs képlet. Egyébként mire az ena "beüt", az lesz vagy 4-5 hét, elkezded érezni és vége is a kúrának. Ha meg UG a cucc, akkor 250mg-ban lesz a fele kb. Nem 250 ML, ha nem MILLIGRAMM GRAMM = MG. Olvass még sokat bátya, be ne szúrd így.
2017. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Pár kg is lehet vagy akár 4-5 is, de nagyon egyénfüggő és kajafüggő is. Amúgy az kevés lesz, kellene a heti 500 mg, mivel ezek nem annyit tartalmaznak, mint amit ráírnak. És 1 ml-ben van a 250 mg hatóanyag!
2017. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz 250-milliset, akkor az engem is érdekelne :D
2017. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos szentkiralyis uvegbe toltik bele a 250est :D
2017. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 komentelo,nem kell kioktatni,nyugi nem a tehen segge mellol jottem,nem vagyok irastudatlan,elirtam vagy nem figyeltem,ennyi.
2017. jún. 27. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
De egy normális kúrát se tudtál leírni, akkor nem értem mit akarsz te koxolni..
2017. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!