Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha hatalmas karokat akarok...

Ha hatalmas karokat akarok naturál edzéssel, akkor ki kell használnom a guggolás felhúzás általi természetes növekedési hormon fokozást, amit a test termel edzés hatására?

Figyelt kérdés

Guggolás után volna egy kemény bicepsz tricepsz edzés, majd egy vagy kettő nap pihi és felhúzás edzés után mell edzés.

Így a tömegnövelő gyakorlatoktól megindulna a természetes hormon termelés, arra ráedzenék és gyorsabban fejlődnének a karjaim?


2022. okt. 23. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az elméleted, csak a gyakorlatban nem működik. Én is labazás után nyomok még bic. tric. edzést, és nincsenek hatalmas karjaim. Naturálban nem tudod annyira megnövelni a növekedési hormon szinted, hogy az látványos változást hozzon.
2022. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig erről az elméletről sokat olvastam, sokszor edzésterve lebontva fejtegették.

Logikusnak tűnik,és van is biológiai alapja.

Igaz kevés embertől láttam így edzeni.

2022. okt. 23. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni, amit neten olvasol! Az edzés a fehérjeszintézist is növeli, mégse fog napi 300 g fehérje beépülni, sőt még 200 se. Naturál hobbisportolóként nem kell túlgondolni a dolgokat!
2022. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Genetikan is mulik meg a korodon, de elmeletileg dob a teszto szinten. Van akinek sose lesz nagy kidolgozott karja kb barmit csinal, van aki meg egy ev labazas utan eri el azt ami masnak edzes nelkul megvan kb 🤷 mindenki mas. Kihozod amit tudsz es annyi. Par ev alatt azert jolesz mindenkepp (atlaghoz kepest)
2022. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy ez az elmélet így hibás. Eleve most azt akarod, hogy egy nagysúlyos guggolás után karozol? Vagy csak guggolsz egy sorozatot, hogy beinduljon a folyamat és rá egy totális kar edzés? xD Vagy hogy kell ezt elképzelni kérdező?


Lehet naturálban is izmot építeni nem azt mondom hogy nem, de azért fenntartással kell kezelni minden ilyen elméletet, hogy majd ez hozza meg a nagy fejlődést. Ha eddig szarul edzettél egy jobb terv elhozhatja akár a csodát is, de ha van egy jó edzésed meg étkezésed és pihensz is, akkor biztos vagyok benne, hogy semmiféle naturál praktikától nem leszel szörnyeteg.


Az elmélet ott hibádzik, hogy


-Egy nagyobb lábazás után nem tudsz intenzíven karozni

-Eleve nem emelkedik szerintem annyit a hormontermelés, hogy attól baromi nagy karod legyen.


Olvastam olyan sztorit, hogy valaki ugyanattól a növihormontól csak pattanásos lett, amitől a másik sokat fejlődött. Ebből kiindulva még ha valaki növekedési hormont szúr be magának, attól se biztos, hogy szörnyeteggé fejlődik.

2022. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elmélet igaz csak a valóságban elhanyagolható mértékű pluszt hoz,inkább másra érdemes figyelni.Ahhoz hogy sokkal több izmot építs nagy méretékben kell növelni a hormonszintet és hosszú ideig,az nem elég hogy pár óráig megurik utána pedig visszaáll alapszintre.

Ettől még jól teszed hogy guggolsz és felhúzol mert nagyszerű gyakorlatok de arra ne számíts hogy ez a két gyakorlat majd ad egy pl 10%-os boostot minden másra

2022. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!