Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztott edzéstervnél mely...

Osztott edzéstervnél mely testrészeket érdemes egy napon edzeni, illetve milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés
Augusztusban kezdtem el kondiba járni és heti három nap edzettem teljes testet, de már úgy érzem váltanom kéne osztottra. Az a szisztéma megfelelő, hogy mell-tricepsz, hát-bicepsz, láb-váll egybe és ABC napok tehát egy héten hétfő A, kedd B, szerda C, csütörtök A, péntek B, szombat C?

2022. nov. 2. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas felosztas jon be, mukodhet barhogy. En pl labhoz nem raknek soha semmit, inkabb lenyomom mell vagy hat utan a vallat vagy 4 nap alatt edzek le mindent. De az en vagyok.. Nem celom h fixen mindenbol 2 legyen / het igy egyszeru
2022. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előzővel értek egyet. Az optimális a heti kettő lenne, de az ilyen felosztásnál heti 6 edzés, nem mindenkinek fér bele illetve túledzés lehet belőle. Akkor már inkább egy PPL-alsó-felső és tudsz kettőt pihenni.
2022. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a

1. Mell-bicepsz

2. Láb

3. Hát-tricepsz

4. Váll-alkar

felosztás jött be legjobban. Én is úgy vagyok vele, hogy a láb mellé nem raknék semmit.

2022. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mell-tricepsz

Hát-bico

Láb-váll

2022. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!