Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testösszetétel változtatás?

Testösszetétel változtatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elégedett vagyok magammal, viszont kg-ban már nem nagyon szeretnék nőni. Oké, hogy a számok nem jelentenek semmit, de nem látom értelmét annak, hogy tömeg-szálka ciklusokat tartsak naturál hobbista szinten.


Van rajtam felesleg, de nem eget rengetően sok. (kb 5-7kg)

Emiatt nem feltétlen szeretnék többletben lenni már, hanem inkább a testösszetételt szeretném változtatni.


Mi kell ehhez?

Ha tartom a súlyom, és mellette kemény edzések vannak + jó a regeneráció, ez működhet? 1 éve edzek. Elméletileg így sokkal lassabb a fejlődés, de ez nem feltétlen zavar, mert szeretem ezt a sportot és hosszútávra tervezek.



2022. nov. 3. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A kajádat kell jól belőni.

Megfelelő szénhidrát,fehérje,zsír..

2022. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ha tartom a súlyom, és mellette kemény edzések vannak + jó a regeneráció, ez működhet?"

Naturál hobbigyúrósként valójában ennyi ez a sportág, így van. Szintentartó kalóriabevitel egy változatos táplálkozás mentén, progresszív erőedzés, kielégítő regeneráció (elegendő alvás, sok nyújtás). Ha ezek megvannak, akkor az ember pár év múlva jól fog kinézni, és jó erőben lesz. Ennyi. Aki ennél sokkal többet akar, az miért naturál?

2022. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!