Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a gyakorlat jó lenne...

Ez a gyakorlat jó lenne combhajlítóra? Helyettesíthetné a román felhúzást?

Figyelt kérdés

Zercher jó reggelt, keretről. Azt hittem, hogy én találtam ki ezt a gyakorlatot, de úgy látszik, hogy más is csinálja. Valahogy így szoktam én is


https://www.youtube.com/shorts/S8IUmm53WHw



2022. nov. 8. 03:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Combhajlitora merevlabas a legjobb . A roman meg a joreggelt inkabb gerincmerevito, hat also resz.
2022. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit túlozva: majdnem mindegy, hogy hol tartod a terhet (azaz a súlyt), végrehajtod azt a mozgást ellenállással szemben, ami a cél izmot terheli. Nyilván nem, de hipotetikusan létezhet egy olyan forgatókönyv, hogy ebben a gyakorlatban nagyon megerősödsz, a könyökhajlatodban elbírsz egy csomó súlyt, de a fogásod meg gyenge. De amúgy mindent összevetve ebben a gyakorlatban inkább a felsőhát, has és a könyöködben keletkező FÁJDALOM lesz a limitáló tényező, aminek a határait előbb eléred, mint a combhajlítóét. (Utóbbin enyhít, hogy pin, tehát amíg lerakod addig nem fáj rohadtul, de a lényeg, hogy én bármilyen zercher gyakorlatra inkább úgy tekintenék, mint "törzsedzés", persze attól még kap terhelést a hátsó lánc is, nem kérdés)
2022. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!