Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik szarul néznek ki ruhában?

Figyelt kérdés

Edzek teremben, meg futok és hegyet mászok. Eléggé szálkás vagyok, meg sovány. 68kg 178 centihez. Nem vagyok gyenge, 100kilóval guggolok, és póló nélkül egész jól nézek ki, de ruhákban olyan vagyok, mint valami kákabélű, aki sohasem edzett, nagyon véznának és gyengének nézek ki. Másokkal is ez van?

17 f



2022. nov. 8. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha elég nagy a ruha mindenkivel így van
2022. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Eléggé szálkás vagyok, meg sovány"

Szálkás nem vagy, csak sovány. A két fogalom egymás ellentétje, csak még nem vagy tisztában ezzel, mert kezdő vagy.

"ruhákban olyan vagyok, mint valami kákabélű"

Sajnos már sokszor leírtuk, hogy a naturál hobbigyúrásnak ez a szemétsége, hogy sokszor egy egészen jó formának örvendő sportoló is úgy néz ki egy vastagabb pulcsiban, mint aki életében nem fogott még súlyzót a kezébe. Naturálon sajnos nem olyan könnyű akkora izomtömeget felépíteni, hogy az felöltözve is átüssön. Na nem mintha szteroiddal olyan könnyű lenne nagy izomtömeget építeni, ugyanis izmot építeni sehogy sem könnyű, de naturálon éppen ezért butaság pusztán kinézetre edzeni. Legyen inkább számodra is az a fontos, hogy az a 100 kilós guggolás minél hamarabb 150 kilós legyen, aztán 200. Hajrá!

2022. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Még csak 17 vagy, fog ez javulni de ahogy írták, sose leszel Ronnie Coleman, ez a sorsunk. Ha naturálon szálkás vagy, akkor csúcs formában egyszerre fognak levékonyozni és meggyanúsítani, hogy szteroidozol... :D

Én már edzek pár éve, szálkás vagyok, a BMI-m kezd a túlsúlyra állni bár még nagyon messze vagyok a natúr csúcstól is mégis heti szinten baszogatnak hogy vékony vagyok mert nem az a vágódisznó alkat.

2022. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem válaszoltam. Lehet normálisan kinézni ruhában azért. Itt pl. az a menő, hogy nálam alacsonyabb vézna emberek pókhassal XL-es cuccokat hordanak, mert ettől hiszi magát férfinak, hogy neki XL-es cuccot kell hordania miközben kétszer belefér (kivéve a derekánál). Hordj M-es cuccokat csak előtte ki kell próbálni, hogy ne feszüljön. Ennyi idősen ha normálisan edzel és eszel hamar fel fog jönni egy kis tömeg szerintem.
2022. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én úgy nézek ki ruhában, mint egy keresztespók, az nagy gáz?🕷️
2022. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen. Eleg sokan igy vagyunk ezzel. 😃😃
2022. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Egyél normálisan, vagy járj félpucéran, ha már el vagy ájulva magadtól.
2022. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki szálkás alkat, rendes ruhában meg nem mondanám róla hogy eddz, közben meg elég izmos.
2022. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat mert nagyon vekony vagy.. jo par ev gyurassal +10kgval nehezebben jo lesz 🤷
2022. nov. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát én 110 kg vagyok.Hosszú kabátban is látszik.Szélesek a vállaim.Azokat nemnagyon lehet eltüntetni.

a 60-70 kiló az ehhez kevés

2022. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!