Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt lehet egy...

3 hónap alatt lehet egy kicsit izmosabb fenekem, jobb lehet a tartása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyáriszünetben el szeretnék kezdeni edzeni a fenekemre, és ugye az 3 hónap, na a kérdés hogy lehet e valami változás? Ha nagyon kicsi is.

Egyébként 167cm 57kg vagyok, szóval vékony vagyok.

Az alakommal elégedett vagyok nagyjából, de a fenekem borzasztó... Mivel a csípőm széles ezért egész jó alakom lenne de a fenekem oldalt beesik, szeretném ha feszesebb lenne egy kicsit :))

Az edzést legszívesebben már most elkezdeném csak a suli miatt időm sincs rá, meg kedvem se

Egyébként úgy gondoltam hogy hétfőn, szerdán, és pénteken fenék+lábak, kedden és csütörtökön pedig felsőtest/hazizomra edzenék, szombaton és vasárnap pedig pihenés. Erről mit gondoltok? Javítsatok bele ha valami rossz

Ja és tudom hogy sok ember érzi majd a késztetést hogy lehurrogjon, de nem kell, köszi

A hasznos válaszokat előre is köszönöm



2022. nov. 13. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

november van :D hol van még a nyáriszünet?

csodákat ne várj, de kicsit izmosodni fogsz ha mindent jól csinálsz

de ha abbahagyod az edzést akkor 1-2hónap és eltünik minden eredmény amit addig elértél, szóval próbáld inkább beleépíteni a mindennapjaidba, sajnos ez nem így működik h nyáron kitesized a popót, aztán onnantól feszes formás feneked lesz amíg élsz :D

2022. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon minimalis, ha mindent jol csinalsz. De erre nem sok esely van, mert még eleg tajekozatlan vagy. Hallgass/nezz podcasteket, olvass.
2022. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Semmi értelem nyáron edzegetni, hogy aztán szeptemberben abbahagyd mert suli miatt nincs kedved. Ha tényleg akarnád már rég elkezdted volna
2022. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hónap? az kevés :)

1 év kell legalább

2022. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
de ha időzönként abbahagyod, annak semmi értelme
2022. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ehh :/ és ha utána is folytatnám csak pl heti 2x?

Amúgy azért sem kezdtem el még mert most jelenleg nincs szobám(felújítják) de hamarosan visszaköltözök, akkor lehet hogy elkezdem :)) köszi a hasznos válaszokat mindenkinek megy a pipa!

2022. nov. 13. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális edzéssel és kajával, akkor jó.
2022. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van minden nap 30 perced futni. Már most elkezdheted. És az sem baj, ha kihagysz napokat.
2022. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy azért sem kezdtem el még mert most jelenleg nincs szobám"

Akkor még most szólok nehogy kiábrándulj!

Fél gőzzel meg különféle kifogásokkal semmit se fogsz elérni.

Te még ott tartasz hogy jó lenne valami,de nincs kedved elkezdeni,de nincs időd sem.Ha lesz,akkor meg egy szobában valami rozsaszin súlyokkal vagy szallagokkal pötchölnél vagy ugribugriznál.

Ez így 3 hónapig kb nulla eredményt fog produkálni.

Vagy odateszed magad és lesz eredménye,vagy hagyd a francba!!

El kell menni terembe edzeni.Rendesen megpakolt rúddal guggolni,kitöreseket,hip trustot stb csinálni.

Nem 10 dekakkal!

A farizom jól fejleszthető ha megkapja a terhelést.És mivel a tested legnagyobb izomzata nem kell sok ész hozzá ugye,hogy ennek megfelelően nagynak kell lenni a terhelésnek is a többi izomhoz mérve.

Különben csak piszkálgatod szegényt, és nem fog nőni.A forma az izomtól van tehát oda izmot kell pakolnod hogy kerek legyen.

2022. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!