Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki szteroidot hazsnál...

Norbunemeth kérdése:

Ha valaki szteroidot hazsnál és fehérjét is szed és még kondizik mellé akkor lehetséges hogy 2-3 hónap alatt látszik rajta hogy izmosodott sokat vagyis sokkal izmosabb lessz? ( nem fogok ilyet szedni csak kiváncsiságbol )

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a "fehérjét szed" nem tekinthető külön tényezőnek, az étrend annál inkább.
2014. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
impotenciát okozhatnak ezek a szerek ?
2014. márc. 25. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne bevallani hogy te akarsz szteroidot használni, és akkor nem kellene ugyan azt a kérdést feltenni 15 perc alatt kétszer, haverodra kenni az egészet meg a kíváncsiságra. Okozhat impotenciát, egy örök életre, okozhat visszafordíthatatlan belsőszervi megbetegedéseket, egyszerű és gyors halált, meg úgy kb mindent.
2014. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem akarok szedni én bevallom mert én vesrseny szinten mma zok 5 éve én nem akarok és nem is fogok apám is kinyirna meg a cucc is kinyirna szerintem mondom eliég jó ismerőseim szednek ilyet és gondoltam beolvasok nekik erről de jolvan
2014. márc. 25. 18:11
 5/8 A kérdező kommentje:
mert ők nyomják én szerintem már elgég izmos vagyok nekem nem kell ilyen de ök kb 2 hónapja szedik és kezdenk ugy kinézni mint én
2014. márc. 25. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj másokkal,sz.rd le,hogy néznek ki.

És igen ,nagyon sok gondot okozhat a cuccolás,annál összetettebb a dolog mint leírjuk,hogy impotenciát okoz egyből.

Valószínűbb,hogy az emésztőrendszert nyírja ki első körben,máj,vese,hasnyálmirigy ..stb attól függ mit szed/tol az illető.

2014. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fGhw39-84th ***** válasza:
Még fehérjét is szed??? Haver az nagyon dúrva... Szerintem ilyet ne tegyél semmiképpen! Összemennek a heréid!!!44!
2014. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Varek válasza:
Testépítő versenyző vagyok. Több dologban egyetértek de cáfolok is dolgokat. A szterka mellé a fehérje alap. Védőkkel és le vezetőkkel nincs probléma, persze sport orvos mellett kell mindent csinálni. Fontosak a vizsgálatok pl: vèr, szervi stb. Nem szabad túlzásba vinni. Csak ésszel mindent.
2014. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!