Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahová jártok terem, reggel...

Ahová jártok terem, reggel (7-8 között) vagy délután (17-18 között) vannak többen?

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Reggel vannak többen
Délután vannak többen
Nem tudom
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen 17-18 között. Nálunk 17 után olyan tumultus van, hogy sorszámot kell tépni a guggoló kerethez. A reggeli órákban is sokan vannak, sőt napközben mindig, hiszen egy forgalmas terembe járok, de 17 óra után vállalhatatlan.
2022. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen 16-19 ig van a csúcsidő... Olyankor a terem közelébe se vagyok hajlandó menni... Egy hatalmas és jól felszerelt több szintes "frencsájz"-ba járok, de ha valami miatt nem sikerül reggel elmenni fél7-8 ig végezni szoktam akkor aznap kihagyom... Annak nincs értelme, hogy csak várok egy gépre addig nézegetek, vagy nem tudom a saját ritmusomba csinálni az edzést...
2022. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!