Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen egysúlyzós gyakorlatoka...

Milyen egysúlyzós gyakorlatokat ajánlotok, ami nem terheli nagyon a csuklót?

Figyelt kérdés

Nyáron eltörtem a csuklómat (kéztőcsontok kiugrottak a helyükről), műteni is kellett, de lassan szeretném újrakezdeni az edzést az itthoni készletemmel. Milyen gyakorlatokat ajánlanátok egykezes súlyzóval, amik kevésbé durvák a csuklónak?


Előre is köszönöm!


22f



2022. nov. 28. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén nem is tudom, szinte az összes gyakorlatban használod. Először nem kéne valami rehab?
2022. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban laikus kommentelőként nem fogjuk tudni megmondani neked, hogy a te csuklód számára egy ilyen sérülés és műtét után mi az a terhelés, ami problémás. Sokat segített volna, ha legalább azt leírod, hogy melyik izomcsoportot célzó gyakorlatokra vagy kíváncsi.

Egyébként nincs lehetőséged konzultálni ez ügyben az orvosoddal vagy a gyógytornásszal?

2022. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a téged kezelő orvosoktól kell megkérdezned, nem itt. Viszont melegen ajánlom, hogy meg is kérdezd, mielőtt bármihez is fogsz egy ilyen után.
2022. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először konzultálj az orvosoddal, és szerintem ha lehet is terhelni először gépekkel finoman, mert a szabad súly nagyobb terhet mér rád. Ez csak az én véleményem.
2022. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsot!
2022. nov. 29. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!