Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Professzionális testépítés...

Professzionális testépítés tényleg már csak erről szól?

Figyelt kérdés

Normálisan az ember már el sem érheti a genetikai határait?

[link]


2022. dec. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit a videóban fogyaszt, azok legális tápkiegek. Nyilván nem ezektől lett a csávó ekkora. De a genetikai határaidat el tudod érni kox nélkül. Nyílván nem lekváros kenyérrel meg krumplistésztával.
2022. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na de ennyit?

Még nézni is rossz volt.

Ez kell hogy kicsit formásabb legyek?

Nem akarok ekkora lenni mint a videóban a csávó,mert az már aránytalan.

2022. dec. 1. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ezek csak vitaminok.

De nyugi, ugyanennyi gyógyszer is betol diéta alatt.

2022. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem kell bevinned abból amit a fickó megivott a videóban, ő sem attól lett nagy. Amúgy nem tudom mi a bajod. Zavar ha valaki benyom pár vitamin tablettát, ízületvédőt és egy kis omega 3-at? Gondolom bemelegíteni sem normális, ha pedig fáj a vállad a nagyobb súly a megoldás.
2022. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek csak vitaminok. ( Állítólag)
2022. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%

MINDENKI el tudja érni a genetikai határait, csakhogy mindenkinek más :D Nem kell ám itt nagy dolgokra gondolni, kb fél-1 év alatt el tudod érni ha rendesen edzel, és onnantól fogva puff, akár 10 évig is gyúrhatsz keményen, nagyon nagyon minimálisat fogsz fejlődni :D Azok a hülye szövegek hogy "hú kipróbáltam egy új edzőgépet jobban meg tudom edzeni a mellizmom azóta lett 2x akkora" jahhh :DD amikor ilyen "ugrásszerű" növekedés van akkor ott azért más is van... naturálon ha fejen állsz se fogsz jobban nőni, csak szinten tartani. 15 éve edzek, sose b*ziztam, mindig rendesen csináltam, a mai napig mindent beleadok, mégis a látványos fejlődésem 15 évesen 1 év után 16 évesen lett, utána ... semmi látványos.


[link]


ezen a szinten vagyok szinte állandóan. De ezt már 16 évesen is elértem, meg így 30 on is, szóval nem rossz, csak furcsa a sok fake natty után a neten

2022. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

“Nem akarok ekkora lenni mint a videóban a csávó”

Nyugi, akkor sem tudnál akkora lenni ha akarnál.

2022. dec. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!