Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt lehet jelezni, hogy ha...

Azt lehet jelezni, hogy ha valaki állandóan zaklat edzés közben?

Figyelt kérdés
Van egy ötven körüli arc lent a teremben. Érettségije nincs, de persze mindenhez IS ért. Mostanában rákapott, hogy kioktat az edzésről, de olyan szinten, hogy ne evezzek döntött törzzsel, mert a döntött oldalemelés az jobb hátra. Rendesen odajön két sorozat között és magyaráz.
2022. dec. 8. 19:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és jeleztem már szép szóval, hogy kösz, de tudom, mit csinálok, de csak azért is jön.
2022. dec. 8. 19:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a recepción, portán vagy ilyesmi. Ha normális terem akkor megmondják neki, hogy hagyjon békén. Egyébként vegyél egy fejhallgatót és ignoráld. Nálunk amúgy sok hülye van de nagyon ritka, hogy egymás edzésébe beleokoskodnának az emberek. Inkább politizálni szokás.
2022. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Amúgy már többen jelezték, hogy mekkora bunkó, de a vezetőség csak annyit reagál, hogy "jaj, a Béla ilyen, ne vedd komolyan".
2022. dec. 8. 19:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy törzstag és nem akarják kirakni. Itt egy másik teremben volt egy idegesítő srác aki állandóan órákon keresztül bent volt, nem edzett semmit szinte és rájárt mindenki nyakára mert edzőnek hiszi magát. Konkrétan ki lett tiltva. Szóval nem lehetetlen talán ha elegen panaszkodnak.
2022. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom valami vidéki kisteremben jársz. A nagy pesti termeknek az az egyik előnye, hogy ott az ilyesmi elképzelhetetlen (ettől függetlenül én is a régimódi kistermek híve vagyok, félreértés ne essen).

Hozzám a kinézetemből kifolyólag nem igazán jönnek oda okoskodni, meg mivel erőemelő vagyok, és 200 kiló fölötti súlyokat mozgatok, ezért szerencsére kevesen hiszik azt, hogy rászorulok az 5 kilós kézisúlyzóval bicepszező gyúrós jancsik tanácsaira. Főleg 16-17 éves kezdő koromban találtak be a helyi professzorok, akik két évtizednyi konditerembe járás után se voltak izmosak vagy erősek, de minden alkalommal háromnegyed órát hallgathattam az előadásukat arról, hogyan kell edzeni és táplálkozni. Gondolhatod, hogy mennyi releváns tudást adtak át.

Egyébként anno nálunk is volt egy apuka, aki minden 80 kiló alatti emberhez odament magyarázni és tanítani, és nem lehetett lerázni. Az ő veszte az lett, hogy egyszer túl messzire ment, és konkrétan kirángatta az erőkeretből a tulaj fiát, mert hogy ő megmutatja neki, hogyan kell rendesen guggolni (természetesen görbe háttal, nulla súllyal, nulla mélységgel). Szerencsétlen nem tudta, hogy a tulaj fiát sikerült betalálni, úgyhogy másnap bejött a tulaj, és úgy szétoltotta a csávót mindenki előtt, hogy azt rossz volt nézni. Nem lett kitiltva, vagy elzavarva, semmi ilyesmi, de olyan szinten meg lett semmisítve, hogy még pár hétig az eset után lehetett látni, aztán szépen eltűnt. Az ilyeneknek általában ez lesz a sorsuk, ugyanis a konditerem csak a felszínen átjáróház, egyébként egy zárt közösség, és ha valakit ez a zárt közösség nem csíp, akkor az előbb-utóbb kiesik közülük.

2022. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lol es meg okos is.. a dontott t. oldalemeles az hatsovall gyakorlat. Sok koze van a dontott torzsu evezeshez 😅 Amugy szolj nyugodtan az ott dolgozoknak. Ha utanna is bszogat nalunk pl ki is raknak
2022. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a pultos csajnak, ha semmi nem történik, akkor a tulajnak. Ha még azután sem történik semmi, meríts ötletet valamelyik Fűrész filmből, hogy hogyan hallgattasd el, azt az 50 körüli ürgét!
2022. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Szólj a terem vezetőjének.

Nincs olyan hogy "de a Béla ilyen"... Mindenkinek joga van hogy nyugodtan kondizzon...

Mond hogy vagy leállítják vagy termet váltasz.


Amúgy annyira imádom az ilyen önjelölt Személyi edzőket. Főleg ezeket a nyikhaj tizenéves barbifiúkat,akik kéthét után már a "személyi edzőt" játszák,persze a pofa nagy ha szólsz valamiért.

De a trikóban feszengő vizes koxmanok sem különbek az okoskodásban.

Nem is tudom melyik rosszabb 🤔

2022. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Randizz vele
2022. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Beszélj vele. Hátha ő nem veszi észre magát.
2022. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!