Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki csirkelábúnak születik az...

Aki csirkelábúnak születik az is marad?

Figyelt kérdés
hiába edzem,edzem és edzem persze fejlődGET,de totál aránytalan a felsőtestemhez viszonyítva.Most egy ideig nem edzek felsőtestet csak lábat mert nem akarok idiótábban kinézni ez megoldás lehet?

#csirkeláb testépítés
2022. dec. 10. 22:41
 1/9 A kérdező kommentje:

karból kéne fogyjak az viszi el az arányt bitang

[link]

2022. dec. 11. 01:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez eleg sok egy edzesen bar attol fugg mit tolsz, de sztem szedd 2 napra 4 gyakorlat/nap. Vagy feszito, hajlitora
2022. dec. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem,előszőr azt írtam hogy felsőtest,tudom hogy helyi fogyás nincs nyílván ezért gondoltam hogy egy ideig arra nem,vagy kevesebbet eddzek.Egyébként lehet sok,egyszer 3hétig nem tudtam egy kisebb sérülés miatt edzeni és akkor volt a legjobban "betöltve"😀
2022. dec. 11. 07:36
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy miért ne kérhetnék véleményt egy anonim fórumon,ingyen van,időm van rá,és mindig hallhat újat az ember
2022. dec. 11. 07:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segített volna, ha egész testes képet linkelsz, hogy lássuk az arányokat, mert lehet, hogy csak te látod magad szarnak, egyébként meg teljesen jól fejlődik az alsótested. Lehet, hogy csak az elvárásaid irreálisak. Értem én, hogy kokszolsz, de attól még nem lesz egy-két év alatt olyan lábad, mint Jay Cutlernek (egy-két évtized alatt sem). Ha a combjaid tényleg nem épülnek megfelelően, akkor nagyobb intenzitásra és/vagy volumenre van szükségük. Ilyet nem csinálunk, hogy offoljuk a felsőtestet, és csak lábazunk, hogy utolértjék egymást az arányok. Nem így működik a testépítés, ilyet senki nem csinál, csak a teljesen tudatlanok, márpedig ha szteroidokat használsz, akkor remélem, hogy te nem vagy ennyire tudatlan.

Egyébként meg akinek hosszúak az alsó végtagjai, vékonyak a csontjai, keskenyek az izületei, annak nyilván soha nem lesz olya lába esztétikailag és kinézetileg, mint egy 163 centis Lee Priestnek, de ettől fügetlenül a comb az az izomcsoport, amiből még naturálon is nagyon komoly eredményeket ki lehet hozni, ha adott az elegendő munkasúly és munkasorozat.

2022. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tom Platz féle láb elég lenne
2022. dec. 11. 13:42
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ amúgy👍
2022. dec. 11. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tom Platz féle láb elég lenne"

Azt gondolom, de Tom Platz sajnos nem terem minden bokorban. Lehet edzeni és kokszolni évtizedeken keresztül, de ha nem vagy te is egy olyan genetikai csoda, mint Platz, akkor nem lesznek soha olyan combjaid. Ráadásul ő is egy 170 centi testépítő volt, rövid végtagokkal, vastag izületekkel.

2022. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
világos,poénból írtam én sajna elég magas vagyok 185 centi és habár sokak szerint nincsen ekto endo mezo testalkat,én azért erősen ekto voltam vagyok 52kilósan kezdtem edzeni és elég magas voltam akkor is már bár kisgyerek is
2022. dec. 11. 14:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!