Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnám ezt abbahagyni,...

Hogy tudnám ezt abbahagyni, hogy mindig minden változtatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy "ördögi körbe" kerültem, mind a táplálkozás, mind edzéssel kapcsolatban.


A táplálkozásnál az a problémám, hogy egyszer azt látom túl zsíros vagyok, neki állok szálkásítani, rámjön valami, hogy nincs is rajtam olyan sok zsír és vékonynak látom magam, még bőven férne rám tömeg. Ekkor 3 hét után abbahagyom a szálkásítást és nekiállok 2-3 hétig tömegetnövelni, ekkor ugyanez történik, hogy zsírosnak kezdem látni magam és ismét szálkásításba kezdek. És ez megy körbe, ezt csinálom már több mint egy éve, előre nem haladok, hanem csak szálkásítás és tömegnövelés között váltogatok.


Az edzéssel ugyanez a helyzet, van egy edzéstervem, követem 1-2 hétig és megint valami bekattan, hogy tudok jobb felosztást, vagy csinálok több volument. Ekkor edzéstervet váltok, amit csinálok 1-2 hétig és akkor meg az jön, hogy mégis jobb volt az előző, mert ott kisebb volt az ismétlésszám, vagy valami és az jobban hozza az erőt, az erő meg = izom. És itt is váltogatom 2-3 hetente az edzésterveket, sőt még az edzés módszereket is, van amikor szuperlassan csinálom a gyakorlatokat, mert úgy jobb szerintem, jobban érzem, van amikor normálisan, máskor meg minél nagyobb súly az se baj, ha pattintom, van benne lendület.


Tehát az a lényeg, hogy nem haladok sehova, csak váltogatom oda-vissza dolgokat.


Ezzel mit csináljak, hogy ragaszkodjak egy valamihez, hogy csak azt csináljam és ne változtassak rajta?

Mindig megfogadom, hogy most kitartok emellett, nem változtatok és ez kb. 3 hétig tart max. és jön is a változtatás, egyszerűen nem bírom megállni.



2022. dec. 12. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Egy-két hónapig kattanj le Bereczki Krisztián, Páldi Gabi, Három Harmad és DietGainz instagramjáról, és tudatosítsd magadban, hogy naturál hobbigyúrós szinten csak és kizárólag akkor fogsz elérni értékelhető eredményt izomzatbanban/erőszintben, ha beállsz egy szintentartó kalóriabevitelre (plusz elegendő fehérjefogyasztás), mellette pedig tartod a KONZISZTENS progresszíót az edzésprogramodban. Magyarul normálisan kajálsz, és normálisan edzel, egyiket sem túltudományoskodva. Az edzésprogram végére akkor fogsz izmosodni, ha tudtál növelni a munkasúlyon, nem akkor, ha hetente más a felosztásod, más a gyakorlat-szelekciód, más az edzéstechnikád. Esetedben tényleg indokolt lenne egy jó edző felkeresése, aki észerű mederben tart téged, kontroll alatt téged, programoz neked, és seggbe rúg, ha hülyeséget csinálsz.
2022. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Páldi Gabiba mi a szép??


Ne mond az h ezek nincsenek mindenféle cuccal telepumpálva

2023. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!