Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aranyérrel már nem is lehet...

Aranyérrel már nem is lehet nagy lábam?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb aranyerem, csak ritkán jön ki. Az orvos azt javasolta, hogy hadjak fel a nagy súllyal való guggolással.


Otthon edzem, szóval a variált guggolássokon kívül nincs mivel megedzeni a lábamat.


Gondoltam kisebb súly+nagyobb ismétlés számra is hátha kevésbé megterhelő.


Járt már valaki hasonló cipőben?



2022. dec. 15. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy járt-e valaki hasonló cipőben? Szerintem aki tényleg komolyan veszi a testépítést vagy az erőemelést, és tényleg már több éve jár a terembe tényleges edzésmunkát végezni, az kizárt, hogy ne találkozott volna még vagy a sérvvel, vagy az aranyérrel. Számít a súlyossági foka, ez evidens, de kezelni lehet.
2022. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne röhögtess. Kétszer majdnem műtöttek miatta, de sose óvatoskodtam a teremben. Ha épp nem aktív, nyugodtan mehetnek a nagy súlyok . A táplálkozásra kell odafigyelni , fontos a rostbevitel, pörgetni kell az anyagcserét amennyire lehet, glicerines kúp is legyen mindig. A WC-n nem szabad erőlködni , a teremben szabad.
2022. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is aranyerem van. Sok rost + kenőcs, így szerencsére ritkán jön ki.
2022. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van/volt. Ugyanazt tudom megerositeni, amit elottem irtak. Magas rost bevitel. Kenocs. Es pl. A székelési technika sem mindegy. Hogy hogy ulsz a wc-n. Vicces de sokat szamit a pozicio. Keress ra erre bovebben.


Amikor faj, viszket, éget stb. Tenyleg hanyagold a nagy sulyos guggolast, amugy mehet, ha nincs tuneted.

2022. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
10%

mi az, hogy nagy láb? mi vagy te, jeti?


meg komolyan ez a legfontosabb, nem írni kéne előbb megtanulni? szerinted melyik csak szereti a buta tekintetű lufihuszárokat?

2022. dec. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat.


#5-ös na ne játsszuk már itt a nyelvtan tanárt... mentségemre szólgáljon, hogy nem a magyar az anyanyelvm.


A másik dolog, hogy nem kérdeztem, hogy mire buknak a csajok.

Nyugi nekem nem kell semmit kompenzálnom az edzéssel ha érted mire gondolok 😉. Első sorban magamnak szeretnék megfelelni.

2022. dec. 16. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de nagy segged még lehet.
2022. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Az aranyér és a lábméret nem függ össze.
2022. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!