Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire reális terv ez?

Mennyire reális terv ez?

Figyelt kérdés

Most 24 éves vagyok, 190 centi, 90 kg, és 20 százalék testzsír.

Nem vagyok nagyon nagyra vágyó, de mindig kellenek kitűzött célok. Nekem az a célom, hogy 95 kg legyek 15 ös testzsírral. És ezt nagyjából egy éves távlatból szeretném megvalósítani. Szerintetek ez mennyire reális?


2022. dec. 24. 09:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20%on folos tomegelni full kezdo natur szinten. Inkabb menj le min 15re es keves kcal tobblettel eddz. Folos behizni
2022. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Értem. Megfogadom a tanácsot. Akkor kissé visszafogyok edzés mellett. És onnantól építkezek.

Kipróbálom. 20 százalékra akkor felesleges rá tömegelnem. Értem. Nyárra valóban nem szeretnék ilyen 20 as testzsírt.

Nyárra 15 öst szeretnék max. De legyen rajtam egy kis izom addigra.

2022. dec. 25. 15:22
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a testépítés nem egy fél éves projekt. A sok insta influenszer miatt én azt látom hogy elcsúszott az emberek valóságképe. Még akkor is ha azt gondolják hogy nem tették magasra a lécet(az instainfluenszerekhez képest).


Arról nem beszélve hogy az első évben még csak ismerkedsz azzal, hogy mi működik és mi nem. Én nem gondolnám túl a mostani nyarat, valamennyire látszani fog, hogy mozogsz, főleg ha leadsz pár kilót de kb ennyi. Esetleg 2024 re fog látszani jóval jobban az hogy rendesen edzel.

2022. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A valóságkép teljesen elmozdult sajnos, ahogy a #23-as írja.


Olyan célokat tűznek ki maguk elé az emberek, amiket nem lehet megvalósítani rövid idő alatt.

Az oké, hogy Béla a teremben talált 1 jó fényt, be volt durranva és megkért valakit, hogy csináljon róla egy képet, de az nem a valóság.


Remélem minél több ember ráébred erre, mert emiatt alakulnak ki a testképzavaros emberek. Testképzavar után jön az evészavar, és kitudja még mi..

2022. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!