Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gymbeam-es tribulus terrestris...

Gymbeam-es tribulus terrestrisnek van bármi értelme?

Figyelt kérdés
Multihoz járt ajándékba. Van bármi haszna egy 20 évesnél? Vagy ez is egy ilyen semmit erő vacak? Gyógynövény szóval nem gondolnám, hogy sok értelme van.
2022. dec. 26. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Parasztvakításnak jó, mint a legtöbb ilyen kutyulmány.
2022. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen igazolt hatása nincs, pláne nem 20 éves fiúknál, akik a tesztoszteron termelésük csúcsán járnak. Ha te egy 50 éves csávó vagy, aki most van túl egy kúrán, akkor megérteném, hogy ilyen jellegű kamu készítményekbe akarsz kapaszkodni, de a te esetedben engedd el az ilyesmi átveréseket. Ráadásul több vizsgálati anyag is megerősítette, hogy a tribulus "hatóanyaga" a megfigyelt alanyok kimagasló százalékánál okozott vérnyomás emelkedést, és egyéb érrendszeri problémát, tehát egyáltalán nem ajánlom, hogy pénzt költs rá. Nem véletlenül nem forgalmazza ma már a legtöbb nyugati ország.
2022. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógynövényes tesztó fokozók elvileg arra valók, hogy a saját szervezetedből kihozza a maximumot, amit tud termelni, az férfiaknál olyan 10 mg/nap. Namost húsz évesen az ember nemi hormonszintje a maxon pörög egyébként is, szóval semmi értelme. 35-40 év felett lehet valami értelme, attól függ, hogy az illetőnek hatásos-e az adott gyógynövény.
2022. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező,

20 évesen semmi értelme nincs a Tribulusnak. A tesztó termelésed 25 éves korod környékéig van a csúcson, után stagnál, majd 30 körül elkezd nagyon lassan csökkenni az évek során. A Gymbeam Tribulus Terrestrisét használom évek óta kúraszerűen, nálam a kívánt hatást elérte. Extra hard gainer vagyok és a Tribulus + HMB kombinációval sikerül minden téli "szezonban" felkapnom egy kis pluszt. Amellett brutálisan megdobja a libidót- az asszony menekül előlem már..( haha :) )

Nekem hatásos így 40 környékén és mindig kiszámíthatóan hozza amit várok tőle + nem egy drága dolog. Szerintem nagyon egyén függő is kinek mi és mennyire válik be ennél is. Valakinél 0 hatása van, nálam spec. szuperül müxik. A sokak által népszerűsített Arginine meg nálam nem ér semmit... szerintem ha kávéval keverném ki az előírt mennyiség 6x-osát, akkor se történne semmi... :) Ez ilyen. Összegezve - Neked nem kell bogyó, hogy a füleden is tesztoszteron follyon :) Annyi idősen még a guruló almát is...Jó egészséget!

2023. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!